Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy nő beszél nekem az...

Ha egy nő beszél nekem az érzéseiről azt azt jelenti, hogy megbízik bennem vagy hasonló?

Figyelt kérdés

2018. dec. 13. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Sokat szerintem ne képzelj bele szerintem. A nők azt akarják hogy meghallgassa őket valaki
2018. dec. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem képzeltem belé sokat , csak nekem még nők beszéltek ilyen komoly dolgokról
2018. dec. 13. 14:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne csak a "bizalom" merüljön fel benned, hanem az is, hogy talál szánalmat akar kelteni, aztán kihasznál.
2018. dec. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Az átlag nő örömmel borítja rád a legméyebb lelki mizériáit is, ha odaadóan hallgatod, és végig helyeselsz neki. Az összes női(!) félrelépés nem a szex miatt van, hanem pont azért, mert hosszú kapcsolatban a társa már elhanyagolja ezt a kötelező lelkizést, de mindig van egy új srác, aki még issza a szavait.
2018. dec. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem. Az azt jelenti hogy kell egy érzelmi szemetes "barát". Innen már csak legjobb barát lehetsz.
2018. dec. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

A legtöbb nő egész nap beszél.

Elmondják a legbelső titkaikat is bárkinek aki szembejön.

2018. dec. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%
55% Anyukádnak told ezt a folyamatos nőgyűlölő hisztit, amit itt művelsz...ja akkor nem adna zsebpénzt neked. :/
2018. dec. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges, hogy megbízik benned, és pl.: hasznosítható ötletre vár tőled.
2018. dec. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

15:38

Látom, hogy magadra ismertél!


Amúgy nem illik itt anyázni, még akkor se, ha neked nem is volt soha!

2018. dec. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!