Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pszichedelikus szerektől...

Pszichedelikus szerektől mennyiben változik meg az életszemlélet?

Figyelt kérdés
Neked mit tanított?
2022. szept. 27. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Nekem azt, hogy az élet valójában csodálatos és hogy minden amin aggódunk felesleges. Hogy mennyire gyönyörű a természet és hogy nem vesszük észre az apró szépségeit a mókuskerékben való rohanásban.


Illetve azt is, hogy a testünk nem egyenlő azzal akik valójában vagyunk és hogy mennyire limitált az amit “józanon” érzékelünk.


3 alkalommal kísérleteztem velük, 2X gomba, 1X lsd, 2 év alatt. Biztos lesz még alkalom, de nem keresem mindenáron.

2022. szept. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Semennyire. Az a pár óra lebegés, fura álomvilág semmivel sem összehasonlítható, nehezen szavakba öntető. Nincs hatással a hosszútávú gondolkodásomra, érzéseimre.
2022. szept. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Miss Endzsi ***** válasza:
71%
Nálam, mint az egyesnél. Segített megérteni a matematika egy részét is.
2022. szept. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Egy időben elég sokat gombáztam, és a varázsgomba közben jött gondolatok segítettek kialakítani bennem egy sokkal naturalisztikusabb életszemléletet, máshogy látom már azóta a társadalmat és az embereket.

Persze ezek a a gondolatok ingerek formájában már korábban is megvoltak bennem, de valahogy a gomba hatására következetéseket sikerült kivonnom belőlük. Nem lettem jobb, rosszabb ember, nem kedvelem jobban azóta az embereket, sőt, nem is valami hippiként kell elképzelni engem, hanem egy "öltönyös bankárként", de szerintem valami megváltozatott bennem, és ennek örülök.

2022. szept. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Nagy változás nálam nem sem volt, mert hasonló voltam előtte is, de a varázsgomba kipróbálása óta valamennyivel én is gyakrabban gyönyörködöm a világban és eltűnődök olyan dolgokon, amit normál esetben annyira alapvetőnek veszünk, hogy nem is gondolkodunk rajta. Sokszor olyan érzés fog el, mintha életemben először tapasztalnék dolgokat. Nem mindennapos dolog, de pont ma volt hasonló érzésem ahogy ültem a szakadó esőben egy padon.


(A munkám miatt ott kellett lennem és fel voltam készülve az esőre, ennyire még nem vagyok flúgos, hogy random kiüljek ázni haha)

2022. szept. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

És ha a pszichedelikus szereket más agyserkentő készítményekkel együtt szedik?


#3 Pl. a matematika mely részét segített megérteni?

2022. szept. 28. 16:21
 7/8 anonim válasza:
100%

Én hozzátenném, hogy ezekkel nagyon kell vigyázni. Ahogyan az előttem szólok írták sok mindenre rávezethetnek, és vannak pozitív hozadékai.

Én nem kísérleteztem gombával se lsd-vel, viszont vicces cigit nagyon szerettem szívni. Nem csak ennek köszönhetően, de egy elég komoly identitásválságba kerültem, és sok olyan dologra jöttemn rá, amit jobb lenne nem tudni.( boldog tudatlanság). Ezeka pszichotróp szerek a tudatalattink olyan részét nyitják fel, ami sok ember számára feldolgozhatatlan. Egy pszichózis hónapokra megváltoztathatja az ember tudatát olyannyira, hogy megkérdőjelezi az éppeszűségét. Előhozhat skizofréniát és egyéb mentális betegséget. Nem ellene akarok beszélni, de szerintem ezekbe csak olyan embernek érdemes belekostolnia, akinek amellett, hogy nincs diagnosztizált mentális betegsége, illetve nem hajlamos depresszióra, és nagyon tisztában van önmagával.

2022. dec. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szerintem senkinek sem szabad belekóstolnia.


Nem éri meg alapból illegális dologba kezdeni.


Főleg nem olyanba, ami drága.

2022. dec. 24. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!