Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyen ingyenes képzéseken...

Ilyen ingyenes képzéseken mennyire kötnek bele egy nagyon csendes visszahúzódó emberbe szerinted?

Figyelt kérdés
Szakképzési centrum, azon belül ingyenes tanfolyam amire bárki jöhet. Na most itt a tanfolyam társak mennyire néznek ki egy ilyen embert? Belém kötnek e vagy neked mi a tapasztalat? Gondolom sok a tesó is mert ingyen vannak rövid szakmák. Ugyan ez már nem OKJ de ugyanúgy lehet vele dolgozni.

2022. szept. 28. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fenének kötnének beléd? Kit érdekelsz egy tanfolyamon? De inkább szünetekben csatlakozz a beszélgetésekhez, jobban telik az idő.
2022. szept. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe se jutott volna, hogy bárkibe is belekötnek.
2022. szept. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én kétszer is voltam 2 éves OKJ-n (érettségi utáni felnőttképzés).


Engem mindig piszkáltak mert jobban szerettem egyedül lenni.

Kb mindenki 18-20 éves volt, én voltam a legidősebb, aki már család mellett váltott szakmát.


Konkrétan kölykök között töltöttem 2x2 évet, látszott a viselkedésükön; nagyon gyerekesek voltak. És akkor csodálkoztak, hogy kerülöm őket...

(Hozzáteszem mindenki magyar volt, nem "tesók".)

2022. szept. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, hát ezekre a képzésekre bárki jöhet kortól függetlenül és rövid idő alatt lehet szakmát szerezni. Ha van munkád akkor is. Régen nem volt ilyen lehetőség. Régen fizetni kellett ha tanfolyamot akart az ember elvégezni
2022. szept. 28. 15:00
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Ha rövid idő, akkor kibírod. De szerintem nem kötekedni mennek a többiek sem.
2022. szept. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!