Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Orvosi rendelőben miért...

Orvosi rendelőben miért váltanak tegezésre?

Figyelt kérdés

30as férfi vagyok, de jóval kevesebbnek nézek ki. Fogorvosnál voltam magánrendelésen.

Az asszisztensek úgy vettem észre, hogy mindenkit tegeznek kb. 45 év alatt, viszont az egyik fogorvosnő (30 körüli) kezelés közben tegezésre váltott, pár napja meg fogkőeltávolításra mentem, jó napottal köszöntem a 30 körüli asszisztensnek, magázódtunk 5 percig, majd kezelés közben átváltott tegezésre.

nem tudom, talán könnyebb a pácienst tegezve biztatni?



2022. szept. 30. 11:48
1 2
 11/13 NTBS ***** válasza:
100%
Könnyebb kommunikáció.
2022. okt. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az velem is elofordult hogy kezeles kozben a tolem nehany evvel fiatalabb fogorvosno letegezett.Pl.mikor kicsit kellemetlenebb resz kovetkezett azt mondta ne haragudj vagy hakellett valamit csinalnom tudnad- e igy tartani.Kb.ilyen dolgoknal ment a tegezes utana nem tegezett.
2022. okt. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen,az a legrosszabb amikor osszevissza valtogatjak 😃es ez altalaban fogorvosnal jellemzo
2022. okt. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!