Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bámultak szótlanul...

Miért bámultak szótlanul percekig ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Szóval lehet engem elítélni itt is, de a kényszerből loptam, és nem unalomból.


Történet: Bent voltam egy kisboltban, ahol vásároltam. Nem volt elég a pénz (fejbe számolgattam utána) na mindegy. Élesztő kellett mindenképpen, ezért azt zsebre raktam igen magyarul szólva elloptam amit észrevettek. Rendőrt akart hívni az eladó, de inkább mégse tette. Vissza adtam az élesztőt, de kiabált velem hogy ,,minek kellett ezt'' stb. Végülis jogos..... Na mindegy. Megmondta kerekperec hogy oda többet be ne tegyem a lábam, amit tudomásul vettem. Közöltem vele hogy rendben van tudomásul vettem az általa elmondottakat. Na mindegy, majd néma csend és néztek rám. Most ilyenkor mi futhatott át az agyába? Majd elköszöntem ahogy szokás, vissza nem köszöntek. Még akkor is néztek amikor már kint voltam. Tudom hogy szarjam le, de kíváncsi vagyok hogy ilyenkor mi fut át a másik ember agyába?


Nem gondolnám hogy egy 60 forintos élesztőn ennyire felkellett volna háborodni, meg amúgy is az nem lop a mai világba aki nem akar. Szóval most jöhetnek a gyülölködő kommentek, de a politikusok többet lopnak, azokat nem tiltsák ki a parlamentből. Engem egy élesztő miatt meg leb asznak, meg kitiltanak. Nem érdekel mert van másik bolt is a világon. Csak kiváncsivá tett az, amikor kimentem a boltból hogy miért lett néma csend és miért bámultak ennyire? Azért mert ennyire sérelemnek élték át azt hogy loptam tőlük? Mert nem hinném hogy amúgy 60 Ft dobra verte őket. De kitudja, végülis pénznek pénz. Én is hasonlóan cselekedtem volna valószínűleg. Vagy hagytam volna a francba, mert az illető nem több tízezret lopott el, mégis csak 60 forint, de mint írtam valószínűleg ugyanazt tettem volna. Csak nem bámultam volna, meg nem kiabálta volna.



#lopás #élesztő #kiabálás #bámulás #néma csend #Lopni bűn, tiszteségest szeressük
2022. szept. 30. 12:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ezt gondolták:


"Jajj de unalmas az életem, de jó, hogy végre történik valami szokatlan, nézzük a műsort."

2022. szept. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezt??? Érdekes....
2022. szept. 30. 13:11
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
Együttműködő voltál, nem balhéztál, normálisnak is tűnhettél, ami miatt nem értették miért loptál.
2022. szept. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%

Ha naponta még kéttucat tolvaj "csak" 60 ft-nyit lop, vagy mégtöbben....

örülj neki, hogy nem hívtak rendőrt.

2022. szept. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyire mizantróp vagy, hogy egy rádnézés is zavar, akkor válassz kevésbé nézős tevékenységet. :)
2022. szept. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm :)
2022. szept. 30. 13:24
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Én egyszer zsebre tettem egy 10 db-os pzs.-t, nem tudom miért. Valamin gondolkodtam és nem figyeltem.

De szóltam a bolt tulajának, hogy mit csináltam, és visszaraktam a kosárba, nehogy a kamera miatt balhézzanak. Ha lopnék (soha nem tenném!), akkor biztos nem egy 30 Ft.-os tételt akarnék ellopni.

Azt mondta, hogy oké és megköszönte, hogy szóltam.

2022. szept. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mit gondoltak?

"Jaj, szerencsétlen, nem tudja, hogy a táskába kell tenni... Legalább így én már nem leszek gyanús.😏"

2022. szept. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
“Szóval most jöhetnek a gyülölködő kommentek, de a politikusok többet lopnak, azokat nem tiltsák ki a parlamentből. Engem egy élesztő miatt meg leb asznak, meg kitiltanak.” Ez az év mondata!
2022. szept. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
De végül sikerült élesztőt szerezni?
2022. szept. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!