Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen sokan edzenek szótlanul...

Milyen sokan edzenek szótlanul, bedugott füllel, zenét hallgatva a konditeremben?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek arról a típusról, aki csak edz, hallgatja a zenéjét, senkihez nem szól se a teremben, se az öltözőben köszönésen kívül, és csak magára figyel, persze elpakol maga után, nincs senki nyakán gyakorlat végzés közben stb, inkább csak lapul és végzi a dolgát, és csak magára koncentrál kizárva a teljes külvilágot? Talán kicsit olyan, mintha nem is létezne.

Ezzel szemben sokakat látok beszélgetni, akár 5-10 perces pihenőket tartani és szocializálódni, nevetgélni, valaki a telefonját nyomkodja és chatelget.

Én valahogy mindig is csak magamért mentem, és szinte csak akkor szólaltam meg, amikor jöttem, mentem, vagy egy gépre fájt a fogam és érdeklődtem, hogy mikor szabadul fel. Ezután egyből fülhallgató a fülbe és visszatértem a világomba.



2021. ápr. 9. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Idővel csak kialakul haveri viszony 1-2 emberrel, nőkkel, vagy scak jár oda 1-2 ismerősöd/haverod. Nekem változó, van amikor sokat beszélgetek, van amikor keveset. Valahogy olyan üresség érzésem van, ha semmit nem beszélek 2 órán keresztül, csak edzek, én ilyen vagyok.
2021. ápr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Mindenki máshogyan csinálja
2021. ápr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja nekem ez nincs ellenemre, hogy ilyen vagyok közben. Csak érdekel, hogy más hogy viszonyul az ilyenekhez. Mindenki magával foglalkozik nyilván, meg ha nekem így jó, akkor eddzek így stb. Csak szimplán érdekel, nekem így pont jó bármitől függetlenül.
2021. ápr. 9. 21:57
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Edzeni járnak, nem haverkodni
2021. ápr. 10. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Van az a pont, ami után nyűg és időpazarlás a dumcsi, ráadásul ez ugyanaz a "kényszerszocializálódás", mint mondjuk munkahelyen: van egy merítésnyi ember, velük kell kijönnöd valahogy. Ha nem űz az extrovertált társaságkereső hoppáré, akkor külön ügyelned kell rá, hogy azért rendszeresen tematizáld valami számodra is kellemesebb irányba a titokzatos idegen imidzsedet.
2021. ápr. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 MadSeal ***** válasza:
Ha edzőtárssal vagyok, elég sokat dumálok én is (meg okoskodod), de ha magam vagyok, akkor fejesen maxon egy kis metal és megyek, mint a ló. Érződik is az edzés minőségén, ha magamban vagyok jobbam mennek a dolgok, kivéve a fekvenyomás, mert az azért spotterrel jobb, biztonságérzetet ad.
2021. ápr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem mind1 ki mit csinal. Az edzotarsammal dumalgatunk de nem sokat es tartjuk az 1-2 perces pihit. Mast nem engedunk beszallni es ha vmi ismeros jon dumalgatni akkor ot is offoljuk ha lejar a pihi. Az edzotarsam allandoan versenyre keszul igy nem fernek bele ilyenek. Oltozobe edzes elott meg utan mehet a duma meg a baromkodas.
2021. ápr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
Kit érdekel mit csinál a másik, lexarom, de más se foglalkozzon velem mert szájbabaxom
2021. ápr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Én is ilyen vagyok, edzeni megyek oda, nem a sok idiótával bájcsevegni. Persze nem mindenki idióta, de akik akkor járnak, amikor én azok azok sajnos
2021. ápr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
Pont ez a két típus van, amiket leírtál. Akik fél órás szüntekkel dumálnak megállás nélkül általában mind szarul néznek ki, aztán "edzés" végén meg kérik ki a fehérjét a szar étrendjükhöz XDXD Én edzeni járok és magamra fókuszálok, ez persze nem azt jelenti hogy nem köszönök/bunkózok.
2021. ápr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!