Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mersz boldog lenni?

Mersz boldog lenni?

Figyelt kérdés
Vagy, amikor úgy érzed bolog vagy, valami eltereli a figyelmed, esetleg félsz attól, hogy elmúlik?

2022. okt. 1. 08:05
A kérdező szavazást indított:
Igen, én általában boldog vagyok, ilyenkor teljesen ki tudok zárni minden mást
Igen, sokszor vagyok bolodog, ilyenkor teljesen ki tudok zárni minden mást
Igen, néha boldog vagyok, ilyenkor teljesen ki tudok zárni minden mást
Én már nagyon rég voltam boldog
Amikor örülök valaminek, akkor is a napi gondok beárnyékolják azt
Amikor örülök valaminek, akkor is van olyan dolog, ami beárnyékolja azt
Amikor örülök valaminek, olyankor félek, hogy jön valami rossz
Nem, mert félek, hogy hamar vége lesz és az rossz lesz nekem
Mi az a boldogság?
12 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább egyfajta elégedettségnek nevezném. Kiegyensúlyozott életállapotnak.


Igen, most éppen ilyen élethelyzetben vagyok. Van bátorságom elfogadni a Sorstól - volt már éppen elég boldogtalanságban részem az elmúlt 16 évben.

2022. okt. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen!!
2022. okt. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem.
2022. okt. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem ez alapállapot. Mióta az eszemet tudom így érzem. Persze belefér az hogy negatív érzéseket megéljek, de a boldogság egy ideiglenes düh/szomorúság miatt nem megy tönkre. Az a vidámság.
2022. okt. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudok az lenni. És már sokat gondolkoztam azon, hogy miért nem, és arra jutottam, hogy mert csak lehúzó emberekkel vagyok körülvéve, akik csak követelőznek, lehúznak, elvesznek, kihasználnak, lenéznek stb. Senki sincs körülöttem, aki felemelne, aki mellett elengedhetném magam, aki mellett ne kapcsolna be a védekezőösztönöm, aki minimum azt gondolja rólam, amit én magamról, vagy még jobbat.
2022. okt. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az utóbbi hónapokban nem sokszor voltam boldog, ha mégis, nem tartott valami sokáig, szóval nem is igazán mertem az lenni. Azonban az elmúlt pár hétben mégis sikeredett boldognak lenni, és szerencsére nem árnyékolta be azt semmi, az adott pillanatban legalábbis. Így már inkább azt mondanám a jelenre, hogy majdnem teljes vállszéleséggel merek.
2022. okt. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!