Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy boldog...

Mit csináljak, hogy boldog legyek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy öngyilkos akarok lenni, nincsen semmi motivációm, életcélom, a tanárok rombolják az önbizalmamat Szerintetek mit csináljak? :(

#boldoglegyek
2022. szept. 2. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
3%
Én mindig a feljelentés gondolatát hozom elő ilyenkor, de kártérítés fogom kérni mindenképpen.
2022. szept. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Alkoholtol meg cigitol meg energia italtol nem szeretnek boldog lenni, mert tudom, hogy káros meg csak egy ideig leszek boldog
2022. szept. 2. 19:28
 3/12 anonim ***** válasza:
37%

Legyél legalább annyira szemét, mint ők.

Hangfelvevő elő, naplóba vezesd az aljasságaikat, így minden egyes aljas beszólásuk az ő rovásukon fog gyűlni.


Amikor pedig úgy érzed, elég aljasságra van már bizonyítékod, irány az igazgatóság, és megmondod nekik, hogy ezekkel a tanárokkal nem vagy hajlandó egy légtérbe lenni, és ezért, meg ezért.


Legyen a felvételekről másolat is otthon, nehogy megpróbálják elvenni tőled a bizonyítékot.


Ha együttműködőek, akkor akár válthatsz osztályt is.


Vagy azokat az órákat megoldod más tanárnál.


Tanulj jól, ne hagyd, hogy megtörjenek, ezek az ő érzéseik, ne vedd fel őket.


Ha más nem, tankerületig elmentek.


Vagy másik iskola.


Minden jót.

2022. szept. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%

Talán könnyebb lenne válaszolni, ha tudnánk a részleteket. Hány éves vagy? Fiú vagy lány? Mikor kezdődött ez a helyzet? Mivel rombolják az önbizalmadat a tanárok? Mi érdekelt, mielőtt ez elkezdődött? Milyen céljaid voltak, és hol tartasz most a feléjük vezető úton? Lemondtál-e már róluk? Ha igen, mikor és miért? Ha nem, miért nem haladsz feléjük?


Én a helyedben iskolán kívüli dolgokban tűznék ki célokat. Van valamilyen hobbid? Ha igen, próbálj abban a legjobb lenni! Vagy pl szép és örömteli cél lehet minél több jót tenni az emberekkel.


És mindig vedd észre az élet apró örömeit! Én pl ősszel szeretem nézni a színes faleveleket, mert mindennap más a látvány, és szívesen sétálok a friss, száraz avarban. Néha ennyi is elég a boldogsághoz.

2022. szept. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Ismerős szitu. A jelenlegi akut helyzeten nem tudok közvetlenül segíteni, mert én sem oldottam meg. Suliváltás szóba jöhet, de ott is megvan az esélye, hogy csesztetni fognak.


Egy biztos, el fog múlni, mert végezni fogsz és nem fog már számítani. Ehhez kitartást kívánok :)


Amúgy Rafael Santandreu - Boldogság receptje c. könyvet javaslom forgasd. Nekem anno nagyon sokat segített. Bízom benne, hogy te is hasznát veszed :)

2022. szept. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2022. szept. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
10%
Első körben válts iskolát! Továbbá kellene neked egy szakember, mert lelkileg magad alatt lehetsz, ha ekkora marhaság az eszedbe jut egyáltalán. Képzeld, vannak még rajtad kívül akik ugyanúgy mint te tanácstalanok, pillanatnyilag a motiváció is elkerüli őket, és ugyanúgy azt érzik, hogy nincs jövőképük. ÉÁm ettől még nem kell hogy ez így is maradjon!!! Van időd, fiatal vagy, nem kell előre tervezz, egyelőre csak éld a tinik életét. A család, barátok sokat segíthet a szorongásos, sötét gondolatokon, oszd meg velük a félelmeidet. De tényxleg keress fel egy iskolai pszichiátert!
2022. szept. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, fiú. Tanulással nem volt soha problémám, nyilván volt olyan tantárgy amiben roszabb voltam
2022. szept. 2. 19:43
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, megfogadom őket
2022. szept. 2. 19:44
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
Sportolj, csajozz, bulizz. Éld az életed és találd meg ami tetszik, leköt, szórakoztat.
2022. szept. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!