Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Darai Andreànak szerintetek...

Darai Andreànak szerintetek is szuper élete van?

Figyelt kérdés

Feleség,2 kislàny anyukàja,van egy hatalmas nagy szép kertes hàzuk.

Mindig finomakat főz,patyolat tisztasàg van nàla mindig-fotókon és videókon -ez mindig làtszik.

Nem kell az àtlagos 8 óràs munkahelyre bejàrnia dolgoznia,hanem van egy webshopja amiből termeli a pénzt ,na meg ugye eddig nyílvàn a Kasza Tibi tartotta el és ez utàn is az fogja,a webshopot is nyílvàn Kasza Tibi pénzén indította be.

Szép helyekre utaznak,úgy osztja be az idejét hàztartàsbeli nőként ahogy akarja.


Csak szerintem tök jó neki?


2022. okt. 2. 08:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha már nem kell dolgoznia hogy mást gazdagítson és meg tudnak élni akkor király élete van.
2022. okt. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Miből gondolod, hogy király élete van? Ismered személyesen? Empatikus, ítéletek nélküli kapcsolat van köztetek?
2022. okt. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Akinek a Kaszához bármi köze van, annak már nem lehet szuper élete.
2022. okt. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nem irigylem, megmondom őszintén. Eleve nem képvisel értéket az, mikor valaki lehúzza a wc-n a karrierjét, hogy két gyereket aggasson a saját nyakába és az legyen a fő életcélja, hogy mellettük nyalja fényesre naponta 3x a házat. Dehát neki kell ezt élveznie. A kertesházfétist sem értettem soha, nyűg az egész, az ilyen környékek számomra túl nyugisak, kertben meg annyit voltam és dolgoztam gyerekként, hogy felnőtt koromra hányingerem van, mikor a párom felveti néha a kertesház vásárlás ötletét.


Különbözőek vagyunk, nekem ez csak egy elvesztegetett élet és abban reménykedem, hogy megtérül a gyerekeibe fektetett idő és azok többre viszik.


Ez van.

2022. okt. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha élvezi amit csinál,akkor irigylésre méltó.
2022. okt. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Pfffuu de sok itt az irigy.


Mintha az jobb lenne,hogy a nok reggeltol delutanig dolgoznak es utana var rajuk ugyanaz mint Andira.

2022. okt. 2. 12:17
 7/9 anonim ***** válasza:

Terápiát javaslok neked is, mint azoknak akik más életével foglalkoznak, mert nincs sajátjuk.

Engem nem érdekel ez a nő, sose hallottam róla. Téged miért érdekel? Az irigység egy teljesen rendben lévő emberi érzés.

Te is vágysz ilyen életre, teljesen rendben van. De tettél érte valamit? Hogy látod? Milyen érzések vannak benned, mikor meglátod, és akkor mit éreztél, mikor ki írtad a kérdésed?

2022. okt. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak szerinted. Megbolondulnék, ha otthon kellene ülnöm két gyerekkel a nyakamon. A kitartott életviteltől meg kiráz a hideg, nem bírnám elviselni, hogy minden téren valaki mástól függök
2022. okt. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, valamelyik Nobel-díjasunk életére jobban vágyom. Arra nem lennék képes, bármennyire sokat is tanultam. Leszülni egy gazdag, de ronda hapsi mellé és szolgálni, hogy utaztasson és megvegye nekem azt, amire nincs is szükségem, hát ilyenre kaptam már pár ajánlatot de kösznem.
2022. okt. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!