Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mihez kezdtél magaddal 18...

Mihez kezdtél magaddal 18 éves korod után?

Figyelt kérdés
Jelenleg mennyi idős vagy?

2022. okt. 2. 09:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Egyetemre mentem, maradtam a szülői házban.
2022. okt. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Dolgozni és tanulni mentem a fővárosba.
2022. okt. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

Elkezdtem a gimnázium harmadik osztályát.

Aztán főiskola, munka egy kicsit más területen, házasság, gyerekek, megint munka. 41 vagyok.

2022. okt. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Egyetemre mentem, az első szakom befejezése után különköltöztem, folytattam a tanulmányaim mesterszakon, mellette pedig elkezdtem egy másik szakot esti munkarendben. Nagyjából ekkortájt kérte meg a kezem a párom. Most erre a szakra járok és főállásban dolgozom a hozzá kapcsolódó területen, idővel szeretnék feljebb lépni és a korábbi tanulmányaim bevonásával kutatni is. Az esküvő még várat magára, mindketten szeretnénk egy nagy bulit, de egyelőre sok más dolog előrébb van az anyagi listán.


26 éves vagyok.

2022. okt. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Végzős voltam a gimiben. Utána egyetem, aztán munka.
2022. okt. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Egyetemen folytattam a tanulmányaimat. Jelenleg mesterképzésre járok.☺️
2022. okt. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Egyetemre mentem. Azután meg munka

25

2022. okt. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Elhittem a sok marhaságot a szüleimnek, a munkatársaimnak, az ismerőseimnek, hogy "legyen egy jó állásod".. ezzel elment közel 10 év az életemből a semmire.
2022. okt. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Metionin ***** válasza:
Még harmadikos középsulis voltam, mert évvesztes voltam. Érettségi után költöztem, elkezdtem egyetemre járni és mellette dolgozni. Elvégeztem 2 mesterszakot, közben végig dolgoztam is. Jelenleg a doktorimat csinálom szintén munka mellett. 32xx
2022. okt. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Érettségi után lehetőséget kaptam, hogy felvegyenek egy munkahelyre, úgyhogy ott kezdtem el dolgozni. Munka mellett hétvégente végeztem el egy a munkakörhöz kapcsolódó képzést, így lett róla papírom is. 4 évig ott dolgoztam, idén májusban mondtam fel.

Közben még megcsináltam a jogsit is, tavaly decemberben vettem egy autót.

Most pedig már az ország másik végében vagyok, párommal (2,3 éve vagyunk együtt) egy hónapja vettünk egy házat, illetve most hétfőn (holnap) kezdek az új munkahelyemen.


22/L

2022. okt. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!