Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet valakit elfelejteni?

Hogyan lehet valakit elfelejteni?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon jó barátnőm, akivel 4 éve haraggal váltunk el, és azóta sem beszélünk, de nagyon ritkán találkozom még vele, és én mikor meglátom rettentően el szégyellem magam, és hevesen ver a szívem, hogy észre vesz, mert nem tudok a szemébe nézni. Ez engem nagyon zavar, és szeretném már végre elfelejteni ezt a barátságot, vagy rendezni, hisz egykor mégiscsak nagyon jóba voltunk, és több dolgot is megosztottunk egymással, egészen jól ismerjük a másikat, a barátságunk legnagyobb vétkese én voltam szerintem, mivel túlságosan ragaszkodtam, bár egy kicsit ő is tehetett volna a béke érdekében, de nem foglalkozott vele, ennyi idő után már restellek rá írni. Ti mit csinálnátok a helyemben?

2022. okt. 2. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyet nem lehet elfelejteni


Csak olyan embereket tudsz elfelejteni akik totál érdektelenek voltak számodra és csak kevés ideig voltál vele

2022. okt. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudom könnyű ezt írni, de szerintem az lenne a legjobb, hogyha legközelebb összetalálkoztok élőben, beszélj vele egy keveset. Nekem volt már ilyen találkám, amit azért szerveztem le, hogy lezárjam magamban azt a barátságot, és ez működött.
2022. okt. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
korotok?
2022. okt. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. 🙂


#2 sajnos az előben való találkozás alkalmával leszólítás nem egyszerű, mivel a vonaton szoktam látni őt, mikor ő felszáll, én 3 perc múlva szállok le a következő állomáson, esetleg egy mosolygós sziát tudok mondani neki. Egyébként ezen én is gondolkoztam, hogy hátha egyszer személyesen, de mivel külön városba járunk iskolába szinte lehetetlen volt eddig összehozni, mikor így láttam is 3 perc erejéig, nem volt bátorságom mégcsak ránézni sem, de legközelebb már tényleg ráköszönök annyit tervezgetem 😅


#3 én már 18 éves vagyok, ő pedig nemsokára tölti a 18at.

2022. okt. 2. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!