Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon elcseszett vagyok ha...

Nagyon elcseszett vagyok ha lány létemre annyira megtetszett egy doktornő hogy nem bírom elfelejteni?

Figyelt kérdés

Annyira aranyosan beszélt velem, meg mosolygott is és az a mosoly.. ahogy a szemembe nézett és figyelt, azok a gyönyörű szemek.. És kérdezte jól vagyok e, meg amikor felrakta a sebtapaszt közel hajolt hozzám, a szemembe nézett, és én annyira zavarba jöttem :))))

Tudom hogy neki ez a dolga és azért mosolygott stb. de tetszett a szitu :D Ráadásul nagyon szép is ez a doktornő, nagyon jól néz ki ^^

Légyszívessebben lesmároltam volna ott helyben :)))

De biztos hogy heteró.

Csak tudnám kiverni a fejemből :)))

Muszáj volt leírnom, mert már majdnem anyámnak kezdtem áradozni róla :)) Azt mondtam is hogy "milyen aranyos volt"

Édes istenem😂



2021. nov. 12. 10:45
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Egyébként csak vért vett tőlem
2021. nov. 12. 10:47
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem gáz, van biszex ismerősöm.
2021. nov. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs ezzel :)
2021. nov. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Az emberi elme képes érdekes dolgokra. Ne félj, mindenkinek megvan a saját ,,elcseszettsége". Valószínű, hogy fel kell adnod az álmodat, de ne félj, lesz más, akivel majd kölcsönös lesz a vonzalom. A rajongás/vonzalom pedig szépen lassan el fog múlni, ahogy egyre idősebb leszel.
2021. nov. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
"Szerettem már bele" az optikusba, a fogorvosba, pszichológusba, nőgyógyászba, nemtől függetlenül. Aztán ahogy jött, elmúlt. Ne gondolj bele többet, csak egy emberi reakció arra, hogy valaki kedves volt veled.
2021. nov. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%
Igen.
2021. nov. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Vannak emberek akiknek egyszerűen olyan kisugárzása van, hogy nem tudom levenni róla a szemem és utána akár napokig is eszembe jut. A női test már önmagában gyönyörű, de ha párosul hozzá ez a kisugárzás hát az vaó! Meg tudlak érteni. :)
2021. nov. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Hát ilyen hamar belebolondúlni valakibe igen elcseszett dolog, tudom, mert én is ilyen vagyok és nem tetszik, szóvak igen elcseszett vagy! :))
2021. nov. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Igeen a kisugárzása, szerintem az tetszett meg ennyire benne. :)

És örülök hogy nem vagyok ezzel egyedül :))

2021. nov. 12. 11:18
 10/14 anonim ***** válasza:
35%
Maszkban mosolygott?
2021. nov. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!