Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Affektálás, ha valaki nem...

Affektálás, ha valaki nem hajlandó használni a pottyantós budit?

Figyelt kérdés

Múltkor baráti társaságban beszéltük, hogy jó lenne elmenni egy hétvégére egyik nyaralójához. A gond csak annyi, hogy pottyantós budi van és többen mondták, hogy nekik ez nem fér bele, főleg a lányok.

Most én sem azt mondom, hogy hétköznapokban így kell élni, de gyerekkoromból vannak ilyen emlékeim mikor még cserkészkedtem vagy vidéki rokonoknál voltunk és ott pottyantós volt, semmi gond nincs vele. Igazából környezetvédelmi szempontból is sok helyen praktikusabb, mint az angol wc.



2022. okt. 3. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván nem kibírhatatlan de ha lehet választani inkább olyan helyre mennék pihenni ahol van normális wc
2022. okt. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó a társaság, és van elég pia, kaja, mehet a pottyantós.

Amúgy fesztiválokon is sok esetben pottyantós van, kár finnyáskodni azt senki nem reklamálja.

2022. okt. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem akadok már fenn ilyen dolgokon, nem vagyunk egyformák.


Nekem ez kb. utolsó szempont lenne. 100x egy felejthetetlen hétvége, mint ilyen semmilyen dolgon fennakadni.

2022. okt. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

1

"inkább olyan helyre mennék pihenni ahol van normális wc"


Az,hogy mi a normális az nézőpont kérdése.

A pottyantós budinál az ember elvégzi a dolgát esetleg még utána szór bele egy kis fűrészport,faforgácsot.(Aztán,akkor még büdös se nagyon lesz.)És kész.Ha megtelik ki lehet merni és trágyaként hasznosítható a tartalma.


Az angol wc esetében meg lényegében belesz**unk az ivóvizünkbe.Majd utána milliárdos költséggel tisztogatjuk belőle a szennyet.

--------------------------------------------------------------------------

Persze ha csupán csak a kényelem az egyetlen szempontunk,akkor nyilván az angol klotyó az kényelmesebb.

2022. okt. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Azért lányoknál, akiknek rá kell ülniük(itt valszeg gugolniuk) azért nem mindegy. Sokszor ezek tisztasága és szaga eléggé megkérdőjelezhető és nem hiszem hogy bárki örömmel menne ilyen WC re. Az meg h valaki nem akar ilyen helyre menni érthető, bár hozzátenném hogy nem a világ vége pottyantósat használni.
2022. okt. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már olyan pottyantóst, amin WC ülőke volt, onnantól kezdve gyakorlatilag nincs különbség.
2022. okt. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%

Bezzeg az összehányt, összeszart ToiToi budi a Szigeten az nem gáz...

Az autópályák mellett gyakran igénytelenebb wc-k vannak mint a legtöbb pottyantós.

A mindennapokban nem élnék így de pár nap beleférne.

2022. okt. 4. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30%
Vótatok?
2022. okt. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!