Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki minden nap megiszik...

Ha valaki minden nap megiszik egy darab 4,2%os sört már alkoholistának számít?

Figyelt kérdés
2022. okt. 7. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tud nélküle meglenni akkor igen.
2022. okt. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már kényszeresen csinálja, akkor igen.
2022. okt. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A rendszeresség a lényeg. Tehát, ha tényleg minden nap ez a napi rutinja részévé válik akkor igen. De persze az alkoholizmuson belül is vannak kategóriák, különböző szintek, szóval azért van különbség a kocsmai töltelékek és eközött. Hisz gondolj bele, ha valaki minden nap elszív egy cigit, akkor arra már szívesebben mondják az emberek, hogy rabja a ciginek, míg azért az alkohol terén sokkal elnézőbb a közvélemény, pedig az is függőség, ha rendszeres. És persze sokan mondják, hogy bármikor abba tudnák hagyni a függőségüket, ha akarnák és ezért ők nem is függők. De még sem teszik...
2022. okt. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Én a helyében néha tartanék pár nap szünetet, és nem dicsekednék vele a nők előtt!
2022. okt. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Tehát gyak.minden német alkoholista? 😂😂😂
2022. okt. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így működik.
2022. okt. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen. Nem a mennyiség számít hanem a rendszeresség. Én ok napi egy kávét iszom meg a reggelihez orvosilag én is koffeinistának számítok egy pszichiáter barátom szerint. Holott ha pár napig elfelejtem kávét venni és nincs otthon akkor sem történik semmi. Nem rohanok az első dohányboltba vagy kv-zóna pótolni (ismerek ilyet is). 33N
2022. okt. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%

7: ez így önmagában hülyeség...


Ha én rendszeresen iszom minden hónapban 1x két Aperol spritz-et, akkor alkoholista vagyok? :-DDD

2022. okt. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!