Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen emberek képéről hogy...

Az ilyen emberek képéről hogy nem sül le a bőr?

Figyelt kérdés
Direkt nem írtam nemet, mert tudom, hogy férfiak és nők is lehetnek ilyenek. Nálunk apám ilyen. Fekszik az ágyban, nézi a filmeket, és anyának meg nekem ordibál ki, hogy mossunk fel, mossuk ki a munkás ruháját, vigyünk neki chipset vagy üdítőt, stb. Magától SEMMIT nem csinál meg. Mintha nem is tudná, hogy ő is képes ezeknek a dolgoknak a kivitelezésére, emiatt teljesen evidens, hogy nekünk kell megcsinálni. És mielőtt azt írnátok hogy "jó ezek a nőies munkák ő meg szerel és javít", elmondanám, hogy nem. Ezeket is ketten csináljuk anyával, mert miatta ott rohadna meg. Az ilyen emberekben semmi szégyenérzet nincs? Nem tartják gáznak amit csinálnak? Vagy azt hiszik, hogy ők a valakik, és ki kell szolgálni őket?

2022. okt. 8. 08:32
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Az a baj hogy meg is csináljátok.. Akkor mégis miért törje magát?? :D
2022. okt. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen török pasa személy lenne: Ne tegyetek érte meg semmit sem, legyen a saját mocskában benne.
2022. okt. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen emberrel össze se szabadott volna költözni, de sokaknak nincs semmi önbecsülése.
2022. okt. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én apám is ilyen volt. Én (lánya) elköltöztem, amint tudtam. Anyám pedig X idő után elhagyta.
2022. okt. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos apád egy here és anyád ezt a viselkedést jóváhagyja azáltal, hogy kiszolgálja. :-( Sok ilyen vérszívó van, mint apád, az enyém is ilyen volt, de másban nyilvánult meg, nagyobb horderejű dolgokban. Te max. anyukád figyelmét hívhatod fel arra, hogy már létezik a válás intézménye.
2022. okt. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
Nem nagy szám dolgokat kér, én megcsinálnám szó nélkül, ha ő a dolgozó, én meg csak amúgy is háztartásbeli vagyok. Bár azt nem értem, hogy a felmosásba mit dumálna bele, az az én dolgom, a férjem ne okoskodjon bele, hogy mikor csinálom.
2022. okt. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 Mindegyikőnk dolgozik, sőt, anya többet keres mint ő...
2022. okt. 8. 12:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, akkor minek engedelmeskedtek?
2022. okt. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 A házimunkát úgyis meg kell csinálni, ha nem akarunk mocsokban élni, a többit meg azért, mert különben jön az ordibálás amit egyikőnk sem akar hallgatni.
2022. okt. 9. 11:06
 10/10 anonim ***** válasza:
61%

Ha elkezd ordítani, össze lehet ellene fogni. Vagy egyenes úton kitenni a szűrét.

Vagy csak hisztizni jöttél, vagy kiteregetni a te és anyád szolgalelkűségét. Egyik tényálláson sem tud segíteni a gyakori népe.

2022. okt. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!