Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, fiúk! Ti járnátok...

Lányok, fiúk! Ti járnátok ilyen étterembe?

Figyelt kérdés

Olyan étterem lenne, ahol mindenféle húsos ételeket lehet enni. Széles választék, pörköltek, sokféle grillezett/sült/rántott hús, steak, kézműves hamburger, gyros, disznótoros ételek stb.


Kicsivel drágább lenne, mint az átlag, viszont óriási kedvezményt kaphatsz, ha fizetés előtt egy 10-15 másodperces videóban végignézed, hogy a választott ételedet konkrétan melyik állat húsából fogják neked elkészíteni. Dátummal, hogy mettől meddig élt, egy-két aranyos kép/videó róla, majd egy pár másodperces jelenet, ahogy le lett vágva.


Ha ezt választod, akkor a pénztáros levonja a kedvezményt és körettel együtt 990 / 1990 Ft-ért kapsz egy jó nagy adag, minőségi ételt (ami a hústól függően 3-8000 Ft értékű). (Vonatkoztassunk el attól, hogy ez hol érné meg az étteremnek, mert sehol, a kérdés elméleti síkon mozog.)


Kérnéd a kedvezményt, és örülnél, hogy olcsón ehetsz finomat és sokat, vagy elkerülnéd a helyet? (Vagy pl. kifizetnéd a teljes árat, mert egy 6 fős társasággal mentek, közülük 4-en megnézik a videót, és vagytok ti 2-en, akik nem.)


Kort és nemet is írjatok, légyszi.



2022. okt. 8. 16:56
A kérdező szavazást indított:
(Nő) Igen. Jöhet a videó és kérem a kaját 990 Ft-ért!
(Férfi) Igen. Jöhet a videó és kérem a kaját 990 Ft-ért!
(Nő) Igen, de kifizetem a többszörösét is, csak ne kelljen a videót megnéznem.
(Férfi) Igen, de kifizetem a többszörösét is, csak ne kelljen a videót megnéznem.
(Nő) Soha be nem tenném a lábam, hiába finom a kaja.
(Férfi) Soha be nem tenném a lábam, hiába finom a kaja.
Egyéb (válaszban kifejtem)
24 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Miért nincs még törölve ez a kretén kérdés?
2022. okt. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
A kedvezményért bármit megnéznék.
2022. okt. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Nézd, én falun nőttem fel, nem egy disznó/csirke/nyúl vágást láttam már. Szerinted mennyi idő alatt mennél csődbe, ha a falusiak rákapnának az éttermedre? :D Senki, aki ezt nem bírja, nem fog az éttermedben kajálni, hanem elmegy egy olyan étterembe, ahol még csak a lehetősége sincs meg annak, hogy őt ilyen lelki kínzásnak tegyék ki. Akik viszont bírják, mert ebben nőttek fel, rohadt gyorsan fognak kizabálni a vagyonodból.
2022. okt. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Jah és én jelöltem be az igen, de ne kelljen megnéznem a videót, de azért nem akarom megnézni, mert egyrészt láttam már elég sok állatvágást, másrészt ne rabold már ezzel az időmet, kajálni akarok. :D Pénzem meg van, szóval leszarom, jöjjön a steak, de csak ha tényleg minőségi és isteni finom! (3-as voltam)
2022. okt. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
Nő vagyok, szerintem egyszer elmennék oda kajálni és meg is nézném a videót, de annyira megérintene, hogy utána lehet, még húst se ennék egy jó ideig.
2022. okt. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Evés közben nézném a kivégzést hogy megjöjjön az étvágyam
2022. okt. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Simán!
2022. okt. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

Persze, hogy mennék.

Alapvetően városban nőttem fel, de eltöltöttem pár nyarat falun is. Konkrétan 6 évesen már egyedül beleztem nyulat. Na persze megölni nem engedte nagyapám, mert vékony és kicsiny leányka voltam, neki meg nem volt kedve menekülő nyulat üldözni, de simán ott álltam mellette.

Disznajuk nem volt, de a szomszédnak igen, oda is besündörögtem disznóvágáskor, és ha már ott voltam, osztottak rám feladatot.


De éhes lettem hirtelen.

2022. okt. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Ha ingyen lenne a kaja, igen. 990 Ft-ért nem. Akkor se ha a kaja értéke 10 ezer. Miért? Mert. Egyébként se ennék ilyen drága helyen, így nem motiválna az akció.
2022. okt. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lennék iszonyatosan válogatós és alapból járnék étterembe akkor igen.

Vidéki vagyok, disznóvágások és csirkebelezések között nőttem fel, pontosan tudom mi miből lesz, etettem is azt az állatot amit utána megettem...

2022. okt. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!