Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell sértődött képet...

Miért kell sértődött képet vágni? Bunkó legyek én is ilyenkor? Az kéne..

Figyelt kérdés

Kezd kicsit elegem lenni az eladókból.

Piacon vagyok, sapit néztem. Majdnem szétszakadt a kezemben, olyan vékony volt, de azért 1500-at kér érte. Letettem, de próbált győzködni, hogy így meg úgy, meg nézelődjek mert más is van nem csak ez. Mondom köszönöm de címkésen veszek magánsztől olcsóbban. Erre olyan sértődött fejet vágott, meg némelyik erre rávágja, hogy akkor meg kell venni ott. Úgy ám! En meg mondom neki..

Istenem, miért kell cgánymódon lereagálni az ilyesmit?

Vegye tudomásul, hogy jobbat és olcsóbbat találok. Ennyi.

Tehát eljutottam a pontra hogy szívesen beszólnék valamit ezeknek. Legalább ha mérges akkor legyen igazán az.


2022. okt. 9. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Neked sem kellene megjegyzést tenni szerintem az árura.

Ha nem tetszik akkor lerakod és elmész de ne provokáld ilyesmivel a másikat.

Csak magadnak okozol az ilyen viselkedéssel stresszt.

Meg a másiknak is igazából.

2022. okt. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha nem mondom akkor erőlködnek. Naná hogy mondom. Ilyenkor abbahagyja az eladást
2022. okt. 9. 13:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Bunkó legyek én is ilyenkor?"

Eleve te kezdted a bunkózást az eladóval.

2022. okt. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Annyit is lehet mondani,hogy “elnézést de nem tetszik” vagy “ne haragudjon de sietek, nincs időm”.

Viszont te szándékosan megbántod, aztán felháborodsz azon ha csúnyán néz rád.

2022. okt. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megbántom azzal ha igazat mondok? Ezzel csak kifejezem hogy ő terméke miért nem kelendő
2022. okt. 9. 14:08
 6/9 A kérdező kommentje:
Még segítek is neki hogy lejjebb kene vinni az árból vagy rakosgassa csak magának amég el nem adja őket. Ezért nem kell megsértődni.
2022. okt. 9. 14:09
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kérte a véleményedet szerintem.

Ne akard a rosszindulatot kedvesség mögé rejteni mert sokan átlátunk ezen.

Kedvesen is lehet mondani csak ugye ha te tiszta feszültség vagy és egy rossz nézésre is elpattan az ér az agyadban akkor nem tudsz kedvességet adni.

2022. okt. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Még segítek is neki hogy lejjebb kene vinni az árból vagy rakosgassa csak magának"


Tipikus passzív-agresszív mentegetőzés. Nem, nem segítettél neki, hanem rosszindulatúan beszóltál. Neked nem tetszik a sapka, majd megveszi más. Az árus azért sértődött meg, mert meg akartad sérteni. Legalább lehetnél annyira egyenes, hogy felvállalod...

2022. okt. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan az a bajod hogy az árus el akarja adni a sz.rját? a többi ember mit csinál? gyakorin sír vagy lesz.rja és megy tovább? legyél felnőtt!
2022. okt. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!