Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Saját fusztrációját élhette ki?

Figyelt kérdés

Van egy poszt, ami arról szól, hogy manapság a legmegfelelőbb gyereket vállalni. Egy kétgyermekes anyuka oda kommentelt, hogy ez valóban így van. Rá pedig egy fickó kommentelt, hogy, aki nem vállal gyereket, az idős korára egyedül marad. Én mondtam erre, hogy nagyon nem ezt tapasztalom, szoktam idősekkel is beszélni, nem zárkóznak be, nem lesznek depisek, mint ahogy azt ő gondolja. Erre az anyuka nekem támadt, hogy ne is vállaljak gyereket, ha annyira azt hiszem, hogy nyomorogni kell gyerek mellett.


Miért nincs ennyire elfogadva a tudatos gyermektelenség? Párom senior programozó, pont, hogy nekünk kellene gyereket vállalnunk, mert nekünk adottak az anyagi feltételek. Miért olyan nehéz elfogadni az embereknek, hogy manapság egyre több embernek nincsenek állati ösztönei?


Lehet azért zavarja ennyire, mert ő is megbánta a gyereket, ezért másnak is azt akarja rossz legyen?


2022. okt. 10. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valakiben nagyon erős az ösztön a gyerekvállalásra. Valaki meg később megbánja, aztán bántja a gyerekét, illetve irigyli azokat, akik lemondanak erről. Én pl. valszeg egy hozzám hasonló lelki nyomorékot nevelnék belőle, úgyhogy inkább nem. Pont lexarom, hogy mások mit nyivákolnak erre. Van akinek a gyerekei vannak és mégis magára hagyják öregkorára.
2022. okt. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én is ugyanezzel érveltem, hogy sok embernek gyereke van, aztán mégis utcára kerül, éhezik stb.


Ebből ő azt szűrte le milyen csóró lehetek.

2022. okt. 10. 13:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok boldogságot neki is, neked is.
2022. okt. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. 🤗
2022. okt. 10. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!