Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Léteznek még olyan férfiak,aki...

Léteznek még olyan férfiak,akik,ha probléma van pl utcán,akkor nem rendőrt hívnak,hanem ők maguk intézik el az adott gondot.Hogy nem félnek senkitől,és oda mernek állni bárkinek még,akkor is,ha az illető sokkal nagyobb nála?vagy már kihaltak🦕

Figyelt kérdés
2022. okt. 10. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Lakatosek kozott biztosan akad majd olyan ferfi akit keresel. Nem felnek az onbiraskodastol, es az emiatt kapott 5-10 ev bortontol, bebizonyitjak neked, h igazi ferfiak...
2022. okt. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ezekkel van teli a kórház, meg a Kék fény meg a börtön.
2022. okt. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdi balhé.
2022. okt. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Vannak.


Figyelj ez nem olyan egyszerű hogy aki rendőrt hív az = beszari.


Magam példájából én kiálltam magamért az ilyen helyzetben. Én nyertem. De utána akkor is kihívtam a rendőrt! Mert szemtanúk is igazolták hogy ártatlan voltam. És a rohadt szemét tanulja meg hogy vannak törvények , és minden tettének megvan a következménye!

2022. okt. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

Vannak


Viszont az emberek többsége nem azért fordítja el a fejét mert fél, hanem mert senkinek nincs kedve 3 évig rendőrségre meg bíróságra járkálni.


Mert ha esetleg belekeveredsz egy tényleg komolyabb balhéba, akkor onnantól kezdve járhatsz hónapokig a rendőrségre, elmondod 26x ugyanazt, aztán 27.-re éppen 1 mondatot kihagysz akkor már jönnek azzal, hogy múltkor még nem így mondtad, meg kérjél szabadságot mert neked bíróságra kell menned stb.


Ebben az országban jog és nem igazságszolgáltatás van.

2022. okt. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
1/5 szoval azt mondod,csak a lakatosek allnak ki magukert vagy valamelyik szerettejukert?:)) Jo latni az ertelmes valaszokat is.Nektek pacsi.
2022. okt. 10. 21:32
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
#6 Hagyjuk már ezt a kiállsz a szeretteidért mesét. Az emberek többsége a saját egója miatt teszi amit. Ettől még az ilyesmi csak a filmekben néz ki jól, a való életben nem halhatatlan a főszereplő ;)
2022. okt. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki képes volt megtanulni asszertívan kommunikálni, ha erre gondolsz.
2022. okt. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pont most halt meg valaki vácott mert maga akart hősködni a rendőrök helyett. Ilyen önkéntes rambók mindig lesznek.
2022. okt. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Altalaba pont h Lakatosekkal szemben.. zsaruk.szrt se csinalnak ugyse
2022. okt. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!