Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mentális probléma, ha...

Az mentális probléma, ha zavar, ha valaki nem köszön amikor megjelenik?

Figyelt kérdés

Közeli rokon, rokon ismerőse viszonyról van szó, ismerjük egymást


Olyan a viszony, hogy nem vagyok biztos benne néha, hogy köszönni fog nekem ha belép a szobába ahol vagyok, nyilván nem miattam van ott


Ilyenkor mit érdemes tenni, érdemes "lesz.rni", vagy keresni a kérdésre a választ, hogy vajon én kezdeményeztem ezt a nem-köszönősdit amire ő így reagál?


Vagy vajon magával van baja azért nem köszön?


Nincsenek barátaim már egy pár éve, mióta belevágtam az önismeretbe rájöttem, hogy az előző barátságaim negativításon alapult mintsem az egymás építésén. Lehetséges, hogy ez miatt veszem fel ezeket a jeleneteket


28


2022. szept. 5. 20:09
 1/3 Katona Dius ***** válasza:
Hát szerintem alap,hogyha bemész valahova, köszönsz. Ha valaki beléb az irodába ahol vagyok, és nem köszön, az engem is zavar. Persze más,ha mar találkoztunk aznap. De lehet, én vagyok túl sznob.
2022. szept. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Arról beszélek, hogy az embernek alapvetően nem kéne ez gondot okozzon, hogy frusztrálja egy ilyen szituáció, vagy ez valamennyire normális?


ha pl. tesóm barátnője egy térbe lép velem és nem köszön, hanem kb ignorál addig amíg szóba elegyedünk

2022. szept. 5. 22:23
 3/3 Katona Dius ***** válasza:
Kérdés, hogy mennyire zavar. Megjegyzed magadban,hogy megint jó bunkó,vagy a 10 körmöddel kaparod az arcod,hogy már megint nem köszön?
2022. szept. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!