Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz, hogy nem láttam az...

Gáz, hogy nem láttam az Oroszlánkirályt életemben?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és még életemben nem láttam az Oroszlánkirályt (vagyis nem emlékszem kb. semmire belőle). A majmaim(aka haverjaim) szerint ez probléma és kiröhögnek miatta. Ez tényleg ennyire para?

2022. okt. 10. 21:10
A kérdező szavazást indított:
Igen, gáz
Nem gáz
Én sem láttam
41 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Én nem is emlékszem hogy láttam e

22 vagyok

Húha.. ha a haverjaid ezzel szekálnak elég fake haverok…

2022. okt. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Én meg nem láttam a Pochaontast (leírni se tudom rendesen) se a Titanicot. Szerintem mindenkinek az életében van egy meghatározó film, amit nem látott még. Ha beakarod pótolni, akkor bepótolod.
2022. okt. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2022. okt. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
Majd jön a hétvége és megnézed, ennyi. Pótlod. A régi klasszikus Disney mesék szerintem alapok.
2022. okt. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%

Nem ciki és ha érdekel akkor nézd meg,ha nem érdekel akkor ne nézd meg.

Haverjaid olyanok mint a dedósok:) Ennyi idősen ennyire ovisnak lenni a gáz nem az hogy valamit nem látott valaki:)

2022. okt. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is csak filmen láttam.
2022. okt. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

Keblemre barátaim! Én a Titanic-ot nem láttam. :) És a Pocahontast se láttam, vagy ha igen, akkor már magát a tényt is elfelejtettem.


Ez ugyanis nem műveltség, hanem csak szórakoztatóipar, ami nem tesz hozzá semmit az élethez. Ugyanolyan szórakozás, mint elmenni inni egyet a haverokkal.


Van egy csomó alap film, amit érdemes megnézni, de az Oroszlánkirály nem ez a kategória.

2022. okt. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
22 vagyok, és még sose láttam. A Forrest Gump-ot is életemben most néztem meg először, egy pár hete.
2022. okt. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!