Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan dolog amit megbántát...

Van olyan dolog amit megbántátok a gyerekkorotok ból? Én nagyon bánom, hogy amikor ovis voltam, nem mentem el az Oroszlánkirály premierjére. Életem legnagyobb hibájanak tartom. Nektek is van hasonló? 28f

Figyelt kérdés
Én egyszerűen megijedtem, mert nem anyukám vitt volna el hanem egy barátommal mentem volna és az ő anyukájával. Ez egy olyan dolog ami soha többé nem adódik újra ugyanis ez a film a mai napig hatalmas és én nem láthattam moziban :-(
2018. jan. 13. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sose mentem el az osztálytársaim által rendezett recska partikra. Így hogy felnőttem már túl buzás lenne :D
2018. jan. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%
Hú, de irigyellek, hogy ez a legnagyobb problémád. Én azt bánom, hogy még kicsi voltam, hülyéskedtünk egyik ismerősünkkel és elborultam és 2 cm-en múlott, hogy nem vágtam be a fejem egy hegyes sziklába, ezzel természetesen halálos sérülést szenvedve. Bárcsak ne húztam volna össze magam annyira. :( Akkor most nem szenvednék. :(
2018. jan. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt bántam csak meg, hogy nem voltam igazi gyerek.

Kimaradtak a barátok, a barátnők, első csók, első tini szerelem, stb. szóval semmi élményem nincs abból az időszakból, csak a rossz dolgok.

2018. jan. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem negyedikben, félévkor kivettek az osztályból, és gimi végéig magántanuló voltam, heti tíz tanórával, kétszemélyes (tanár+én) foglalkozásokkal. Na, az azelőtti három és fél évet nagyon bánom, bár nem rajtam múlott.
2018. jan. 14. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!