Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mas is ruhelli mikor kiraksz...

Mas is ruhelli mikor kiraksz valamit es mindig van valaki aki kozli hogy en csak pl. kettot vettem(zizi,ropi,csoki). Persze miutan mar elfogyott. Ti ertitek ezt?

Figyelt kérdés
Erthetetlen szamomra...ez valami kenyszer masoknak?

2022. okt. 11. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
És ezt a kérdést érti valaki? Mert én nem...
2022. okt. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én igen.

Kitesznek vmi ropogtatni valot közösbe, aztán mikor elfogy, keresik a bűnbakot, hogy ki ette meg a nagyját.

2022. okt. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem azt akarná jelenteni, hoyg a munkahelyen vagy más hasonló helyen az asztalára kitesz nassolnivalót, mások meg megeszik.

Csak fogalmazni nem tud.


Kérdezö: ne tedd ki, akkor nem eszik meg, tartsd a táskádban vagy a fiókodban, vagy ami még jobb, ne nassolgass

2022. okt. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem, mert nem rakok ki zizit. De ha kiraknám, akkor azért, hogy mások egyék meg. Nem értem, miért téma, hogy mi épp mennyit evett meg. Te valami óvódás vagy?
2022. okt. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

igen igen.

nem arrol van szo,hogy nem akarom kitenni. Direkt azert viszem be,de nekem ne reklomaljon mindig valaki,hogy "jajj mar el is fogyott,en meg csak kettot vettem"....olyan idegesito! Leul es kussol,legkozelebb majd jobban figyel!...GGRRR>>>

2022. okt. 11. 16:37
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan viselkedés, mikor a kisgyerek produkálja magát mindenki előtt, csak felnőtt módra. Én is ruhellem. Meg olyan is volt, hogy vittem be valamit, erre rámondja, hogy ő nem szereti a mákosat. H' akko' nem veszel ebből most bm te elkényeztetett mocsok. Persze ezt nem lehet mondani neki :)
2022. okt. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Én is utálom. A kitett nasi mindig gyorsan fogy, ez köztudott. Senki nem fogja azt nézni, hogy jaj Klári néni még csak egy sütit vett, akkor nem eszek többet, jusson neki is. Ha Klári néni is szeretne öt sütit enni, akkor vagy vele el előre egyben, vagy egyen gyorsabban, ne pletykázzon közben.
2022. okt. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16%
Nálunk ez nem fordulhat elő, mert mindent én eszek fel.
2022. okt. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%
Fú, ez engem is idegesít. Max. akkor értem, ha valaki az egészet felzabálja 2 perc alatt, és van, akinek nem is jut. De ezt, amikor valaki azon vekeng, hogy nem tudott annyit enni, amennyit akart volna, csak keveset... az is több, mint a semmi, ingyen nasi. Ennek azt a fajta alváltozatát sem tudom megérteni, aki azért erőlködik azon, hogy milyen kevesett vett belőle, hogy bizonygassa a többiek előtt az önuralmát meg hogy mennyire diétázik...
2022. okt. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
#9 Jaj igen, meg mikor megkínálod valamivel, ahelyett hogy azt mondaná, bocsi, most nem kérek, elkezdi hogy nem eszik ilyet mert diáétázik és nekiáll hosszasan kifejteni az egész diétát minden eddigi eredményével. Falra tudnék mászni az ilyen emberektől, akik fennhangon hirdetik a diétájukat, mintha felsőbbrendű lénnyé tenné őket.
2022. okt. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!