Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél ha lenne százmillió...

Mit tennél ha lenne százmillió forint adósságod, végig menekülnéd az életedet majd 70 évesen nyernél 100 millió forintot?

Figyelt kérdés
2022. okt. 12. 08:02
A kérdező szavazást indított:
Kifizetném az adósságot hogy tisztán haljak meg
Fenét a gyerekeimnek vagy ha érdemtelenek akkor más örökösnek vagy ha az sincs akkor valami Alapítvány féleségnek adnam
Amit magánembernek adni tartoznék azt kifizetném De ilyen NAV közmű meg egyebeket nem a többi menne a kettes pontnak
Csak a navnak nem fizetnék mindenki másnak Igen és a maradék a kettes pont
Csak a banknak es navnak nem fizetnék mindenki másnak Igen és a maradék a kettes pont
Mindenki fizetnék csak a bírságokat És irreálisan magas kamatokat nem bankok esetében voltak ilyen problémák
11 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nav-nak tartoznék az számolná a kamatokat. Jelenleg 25 vagyok, ha 45 évet bújkálnék még valamerre, akkor nem 100millával tartoznék.

Nem tudom, hogy van-e családom (a képzelt világban), ha igen, hozzájuk eljuttatnám a nyertes szelvényt vagy bármit amivel igazából nyertem, ők beváltják és tisztán övék a pénz.

Ha ilyen nincs, akkor a magán embereknek megadnám a tartozásom, mert igazából őket tudnám csak kifizetni valahogy, a nav meg egyéb szervezetek meg úgy is kamatokkal kérnék.

A többit meg adományba dobnám.

2022. okt. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A 100 milliót az összesre értettem de lényegtelen mert fiktív a kérdés a lényeg hogy egy akkora tartozás amit esélye se lenne kifizetni ellenben a nyeremény az pont fedezné
2022. okt. 12. 09:09
 3/9 A kérdező kommentje:
Meg azért az is egy érdekes helyzet hogy oldalall gyereke elé hogy nézd ebből vehetsz rágót benzint bármit de például házat Nem mert akkor balhé lesz
2022. okt. 12. 09:11
 4/9 anonim ***** válasza:

#3

Pont azért írtam úgy ahogy.

Most kaparóson, lottón vagy bármin nyertem, de oda adom neki a szelvényt, akkor ő váltja be, az övé marad. Nekem semmi közöm hozzá. Az öröklésről meg lemond és úszik vele együtt az adósságom is, őt nem terheli semmi. Ha én váltanám be, na abból baj lenne, alapból adóznék a nyeremény után, ott már láthatja a nav, hogy merre vagyok, van pénzem stb. De ha engem kikerül a dolog senki nem tehet semmit.

2022. okt. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem ilyen nyereményre gondoltam hanem olyanra hogy készpénzt kap és max úgy adhatja oda a gyerekének hogy az nem tudja igazolni az eredetét. Ebben az esetben viszont ez már probléma kivéve hogyha van egy valamilyen állása És ez csak hozzá költi. De a gyerek egzisztenciáját nem oldja meg
2022. okt. 12. 09:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék 70 éves koromig élni, de ha mégis megesne ez, hát tovább rejtőzködnék, a gyerekeimnek/unokáimnak intézném az életét. Magánszemélynek biztosan nem tartoznék, a bankok meg akkora gennyládák, hogy eszenbe sen jutna nekik fizetni
2022. okt. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én visszafizetném az adósságom.

Aki nem fizeti ki az adósságát az egy kártevő élősködő féreg. Én nem szeretnék azzá válni.

2022. okt. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#5:

És honnan a büdös francból kap valaki csakúgy 100 millát készpénzben? Megteremti neki a dzsinn vagy mi?

2022. okt. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Betettél egymilliót Lunába a legmélyebb ponton
2022. okt. 12. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!