Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek nagyrésze miért...

Az emberek nagyrésze miért hiszi el azt,hogy amikor ők beszélnek és amit mondanak az mindenkit érdekel?

Figyelt kérdés

2022. okt. 12. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Én nem hiszem ezt. Engem sem érdekel, amit mások mondanak.
2022. okt. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokan a világ közepének képzelik magukat, a nagy egójukkal szeretnek fontoskodni. És amíg a többiek hagyják magukat elnyomni az ilyenek mellett, addig tovább fog csak nőni a hatalmas arcuk ezeknek. Az ilyen emberekkel szemben nem csendben asszisztálni kell, hanem felvilágosítani őket, hogy vegyenek vissza. De sokan nem mernek megszólalni se mellettük, így még inkább elhiszik, hogy ők a legfontosabbak, más meg le van sz@rva. Ki kell osztani őket, aztán majd visszatérnek a földre.
2022. okt. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De mi van akkor,ha nem neked mondják különösebben,hanem egy másik embernek, akikkel összevagy zárva és ha akarod ha nem, te neked is végig kell hallgatnod annak a valakinek a egójának a magasságos kálváriáját?
2022. okt. 12. 13:31
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sose szoktam ilyenkor beleszólni. A hallgatásom szerintem kifejezi róla a véleményem. És örülök is, hogy engem nem kérdeznek, nem nekem mondja.
2022. okt. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igaz.Végülis ha nem nekem mondja akkor nem szólhatok semmit.
2022. okt. 12. 17:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt szoktam még, hogy bedugom a fülem és rádiót hallgatok, vagy csak úgy csinálok, hogy ha esetleg azért csinálná, hogy engem provokáljon, akkor így le lehet róla szoktatni.
2022. okt. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt csinálom én is
2022. okt. 12. 17:37
 8/9 anonim ***** válasza:

Mert azt gondolják, hogy amikor pl.: egy "Én voltam Amerikában..." történetet elmesélnek, elmondják, hogy ők ott milyen szuperül érezték magukat, akkor "én" is el tudom képzelni magamat abban a szituban, és együttérzek vele.

De ugyanez van rossz esetben is.

Holott lényegében a Veszett Pulikutya kölykének a fiát sem érdekel a másik.

2022. okt. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ez semmi,néha olyat is csinál, hogy konkrétan magának beszél,sőt néha még ordibál is miközben például gémel vagy csinál valamit.Mintha azthinné, hogy ez egy reakció videó,amiben az ő reakcióján kellene nevetnem.

Kicsit szánalmas,de hát ez van...

Mert amikor egyedül van,akkor meg nem csinálja.

2022. okt. 12. 19:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!