Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Személyleírás alapján mi az...

Személyleírás alapján mi az ami a legjobban jellemző rám szted? Kérlek csak akkor szavazz ha végigolvastad az írásomat és őszintén szavazz nem sértődök meg

Figyelt kérdés
22/F vagyok egyetemista. Pozitív személyiség vagyok. Jófej kedves és jószándékú. Sok bennem a szorongás és másabb vagyok mint az átlag. Sokan azt gondolják rólam hogy kicsit beütéses vagyok nem vagyok teljesen tiszta pedig erről szó sincs. Régen elég elhúzott nyávogós hangon beszéltem de ezt leküzdöttem de azért még most se vagyok teljesen átlag. Hajlamos vagyok hangosan beszélni vmint a testbeszédemen is látszik a szorongás. Ennek ellenére sokan mondják hogy okos vagyok ugye említettem hogy egyetemre járok. Egyszer csináltam IQ tesztet és azt írta ki hogy 125-ös IQ-m van. Bár nem tudom mennyire hitelesek ezek az IQ tesztek. Néha szoktam alkoholt inni. Régebben előfordult nem egyszer hogy lerészegettem és sajnos volt olyan is hogy visszajött. Mostanában is szoktam inni álltalába olyan 5 naponta és este és akkor kb olyan 3 doboz sört iszok meg tehát nem részegedek le de azért leittasodok. Mondták már páran hogy az ázsiai nőkkel illek össze. Anyukám szokta főleg mondani hogy az ázsiai nők valóak hozzám és hogy jöjjel össze egyel de egyszer anyukám elvitt egy látó nőhöz aki azt mondta hogy dél kelet ázsiai feleségem lesz de még iskolatársam is mondta hogy jöjjek össze vmi ázsiai nővel az egyetemen. Amúgy tetszenek is nekem. Már beszéltem is ázsiai nőkkel de azért nem csak ők jönnek be és végezetül szeretek beatboxolni. Már 7 éve csinálom sztem nem megy rosszul és ki szoktam magam tenni youtubera. Szted mi az ami a leginkább jellemző rám.

2022. okt. 12. 13:52
A kérdező szavazást indított:
Kedves jófej
Nagyszájú
Kicsit furcsa nem teljesen átlag
Okos
Piás iszákos
Ázsiai nőhöz való
Profi beatboxos
11 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik, de leginkább egy egoista fiatal, ami azt jelenti, hogy teljesen átlagos.
2022. okt. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Olyan opció nincs, hogy teljesen átlagos, csak fogalmazni nem tud normálisan? Konkrétan egyiket se gondolom rólad a leírás alapján, csak hogy semmi extra nincs benned és hogy nincs saját írási stílusod.


"Kedves jófej" ennyiből nem jön át, semmi nincs, ami erre utalna. "Nagyszájú", szintén nem, itt inkább arról van szó, hogy szimplán nem azt jelenti, amit gondolsz hogy jelent. "Kicsit furcsa nem teljesen átlag", ez talán, de csak mert az írási stílusod annyira rossz, hogy furcsán kellemetlen lesz olvasni a szöveget, de teljesen átlag az amit leírsz magadról. "Okos", biztos hogy nem. "Piás iszákos", 5 naponta 3 doboz sör? Kérlek. Az semmi, annyitől nem leszel se nem piás, se nem iszákos. "Ázsiai nőhöz való", hát én erre nem is tudok mit mondani, ezt inkább kép alapján lehetne megítélni, gondolom. Semmi nem utal a szövegedben erre. "Profi beatboxos", ezt is személyleírás alapján kéne kitalálni? Látatlan ezt sem tudjuk megmondani.

2022. okt. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!