Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az extrovertáltakra jobban...

Az extrovertáltakra jobban jellemző, hogy a viselkedés, magatartás, beszéd alapján ítélnek mint az introvertáltakra?

Figyelt kérdés
Az introvertáltak ritkábban ítélnek ez alapján és egyszerűen nem alkotnak véleményt addig, amíg alaposanbban meg nem ismertek valakit?
2022. aug. 24. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pont az ellenkezőjét tapasztaltam, bár nyilván nem lehet általánosítani.
2022. aug. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt en se tapasztalom, szerintem nincs osszefugges.
2022. aug. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi összefüggés nincs az into/extrovertáltság és az ítélkezés között. Semmi.
2022. aug. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Az extrok szerteágazóbban gondolkodnak, az tuti.
2022. aug. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
az extrovertáltak nyitottabbak, könnyebben társalogank, nem szorongnak, ha beszélnek hozzájuk, mindig kimozdulnak, nem egyedül kussolnak otthon a besötétített szobában, mindenben könnyebben haladnak előre és nem csak abban, hogy a nemeziseik száma növekszik a listájukon és nem haragszanak a világra
2022. aug. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5


Az tény, hogy könnyebben haladnak előre. De ez meg amiatt van, hogy ők állították fel a játékszabályokat. Ezért ilyen felszínes minden

2022. aug. 25. 10:31
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
5 Az introvertáltak sem szoronganak, ha beszélnek, ők is könnyen társalognak, ők is kimozdulnak amikor ahhoz van kedvük. Ne keverjük már az introvertáltakat a szociális fóbiás vagy szociális készségek nélküli emberekhez, a kettőnek semmi köze egymáshoz.
2022. aug. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7


Igen, de nem csak ennyi az eltérés a kettő között.


Ez idegrendszerből és agystruktúrából ered.


Az introvertáltabb emberek érzékenyebbek a stimulusokra ezért fáradnak hamarabb.


Mivel érzékenyebbek ezért a világot is másképp látják, az információt másképp dolgozzák fel, mélyebb gondolkodásúak és az emberekkel mélyebb kapcsolódásra van igényük. Emiatt igazából meg akarják ismerni az embert, bensőségesebb kapcsolatokra vágynak, ám kevesebbre mint az extrovertáltak.

Itt inkább a kapcsolatok minőségén van a hangsúly.

2022. aug. 25. 11:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen ítéletes vagy, de te tudod.
2022. aug. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!