Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire igaz az, hogy kinézne...

Mennyire igaz az, hogy kinéznek egy ilyen metálos/rockos pubban ha bemész és egyáltalán nem jön le rólad, hogy ilyen zenéket hallgatsz és nem is úgy öltözködsz mint sok képviselője a műfajnak?

Figyelt kérdés
Most költöztem fel pestre és rockon meg metálon nőttem fel de sajna ahol laktam nem nagyon volt lehetőség olyan helyekre menni ahol ilyen zenék szólnak vagy hasonló érdeklődésű emberek vannak. De most itt pesten örömmel vettem, hogy megvan ez a lehetőség és van miből válogatni, és ismerkedni de kicsit félek, hogy mennyire nézik ki az embert ha kinézik egyáltalán mert totál nem úgy öltözködök meg ha rám néznek előbb hiszik azt, hogy pop meg stb mai mainstream slágereket hallgatok.
2022. okt. 16. 20:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem szoktam úgy öltözni mint a naaagy rockerek, mégsem éreztem magam kínosan közöttük se.

Szóval szerintem nem igaz 🙂

2022. okt. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!