Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Köverlanykent gáz ha szeretek...

Köverlanykent gáz ha szeretek rockos uccokban lenni? Bakancs, fekete nadrág bandas póló.

Figyelt kérdés
Tudom ilyen csak a vékony lányoknak áll jól. Nagyon gáz?

2017. máj. 27. 16:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
29%
Vékony lányon minden jobban mutat, de az ilyen zenei szolgastílusok csak kamasz korban menők*. Ha elégedetlen vagy a kinézeteddel tegyél ellene. Ha úgy érzed előnytelen a választott stílus, válassz olyat, ami jobban passzol az alkatodhoz és kezdj el dolgozni az alakodon is (de ne koplalással!). Ez nem csak szépség, hanem egészség kérdése is és ez a fontosabb.
2017. máj. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
16%

Van akinek jól áll...

Szerintem undorító ez a stílus lányoknak, férfiaknál meg elfogadható.

2017. máj. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Azt hordasz, amit akarsz.
2017. máj. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
12%
Az elsőt mi a jóistenért pontozták le??
2017. máj. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%

Én is dagadt vagyok, mégis ilyesmi ruhákban járok. Persze kicsit nőiesebben hordom, nem hordok túl bő pólót meg szeretem a ruhákat is, meg nem csak együtteses pólót hordok. :D

Szerintem sokkal gázabbul néznék ki hogyha "normális" ruhákban járnék, mivel nem érezném magamat jól benne és ez kihatna az önbizalmamra is.

Én elég sok pozitív visszajelzést kaptam még olyan emberektől is akik nem rockerek, de még közük sincs hozzá. :D

Persze ha vékonyabb lennék kicsit goth stílusú ruhákban járnék. :)

Akinek nem tetszik az így járt. Nem fogok más kedvéért trendy ruhákat hordani ha én nem érzem úgy jól magamat.

2017. máj. 28. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
54%
dehogynem nem áll jól kedves kérdező :D nyugodtan hordj olyan ruhákat ami tetszik . akár szoknya , nadrág bármi ,amúgy is a husisabbak szebbek vonzóbbak szerintem ! :) esetleg képet kérhetek ? :)
2017. máj. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Metionin ***** válasza:
49%
Nem csak a vékonyaknak áll jól. Annyi hogy méretben megfelelő ruhákat vegyél fel, ami nem túl bő de nem is szorít és akkor kb mindegy hogy milyen stílusban mozogsz. Nem egy atommetál lányt ismerek, aki jó darab de ízlésesen öltözködik és nem akarja magát belepréselni a 20 kg-al könnyebb nőkre szabott ruhákba. Ugyanígy a vézna testemmel én sem lógatom magamra a formákra, dekoltázsokra szabott ruhákat, pedig tetszenek.
2017. máj. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Általában kicsit bővebb ruhákat hordok és nem kisebbet mert azok szornyuek :)
2017. máj. 29. 00:05
 9/20 anonim ***** válasza:
94%

Rocker vagy sem, meg kellene tanulni alakhoz, alkathoz öltözködni. Tudom, rockerként VÉRCIKI, de érdemes fellapozni néhány női magazint (legalább online) és kitanulni az alapokat, amit aztán a saját stílusodhoz igazítasz.


Ezzel a bakancs + fekete nadrág + bandás póló kombinációval meg vigyázni kell, mert nem véletlenül nem lelkesek érte az emberek: ha az ember lánya nem vigyáz, akkor rémesen slamposan néz ki benne, súlytól függetlenül.

(A bandás pólókkal az az alapbaj, hogy semmi szabásuk, ami vezetné a tekintetet, kiemelne vagy elrejtene ezt-azt.)


TL;DR: Nem gáz az, ha ügyesen csinálod ;)

2017. máj. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Utolsó! :) a noiesebb vonalat is szeretem követni e között a kettő között szoktam ingadozni van mikor ez a baki és fekete és fekete de van mikor finom nőies. Furcsa..
2017. máj. 29. 07:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!