Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tőletek már loptak valamit...

Tőletek már loptak valamit eddigi életetek során? Ha igen, mit és mikor? Meglett végül az eltulajdonitott holmi / pénz, bármi? Vannak köztetek olyanok, akiktől esetleg olyan lopott, akiben bíztatok, barátok voltatok?

Figyelt kérdés

2022. okt. 17. 02:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy rohadt cigány ellopta a mobilomat, meg egy munkatársam pénzt lopott tőlem.
2022. okt. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Villamosmegállóban zsebes a válltáskámból a pénztárcámat. Azonal észrevettem. Villamosra vártunk. Amikor leszállt a tömeg, akkor egy pillanat alatt lopta el. Mellettem állt egy sötét pasas és nagyon figyelt. Ilyenkor az van, hogy az egyik lopja, átadja a másiknak, az lelép vele. Ez meg visszamarad hátvédnek, figyelőnek. Kérdezte a húgom, mi van. Mondom, most lopták ki a pénztárcámat, az utolsó 16 ezer Ft-ommal, bsza meg. Akkor figyeltem fel a pasasra mellettem. A villamoson mondtam a húgomnak: csak 2 ezer Ft volt benne. Remélem, szétverték a “hiányzó” 14 ezer miatt egymás pofáját.😁 Ennyi örömöm nekem is legyen.
2022. okt. 17. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A bizalmamat öt évvel ezelőtt.

Pont olyan,akitől nem is gondoltam volna. Semmilyen tárgy,pénz,bármi nem érdekel,de ezt nekem nem tudja senki már visszaadni.

2022. okt. 17. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyen a kajámat. Tudom ki volt, de nem lehetett rá bizonyítani. Megmártottam az innivalója tetejét a budi szélén. Herpeszes lett 😂
2022. okt. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Bentlakásos gimiben az ezüst gyűrűmet. Másnak nem érhetett sokat, de nekem a hozzá fűződő emlék miatt rengeteget.


Egy lánnyal beszélgettem a szekrényemnél, és közben beraktam a gyűrűt, estéhez készülődtünk. Ő ezt látta, jól meg is nézte, de nem tulajdonítottam neki jelentőséget. Másnap reggel nem volt ott a gyűrű. Pár hét múlva a lány is elpályázott onnan, ami várható volt. Nem volt egy rendezett életű és érzésvilágú lány. Nem is tanult.


Kérdeztem tőle is akkor, hogy látta-e a gyűrűt, tagadott.

Nincs mit tenni, naiv voltam, túl jónak hittem az embereket. Ez kicsit meg is maradt sajnos, pedig már felnőttem.

2022. okt. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Egyetem, bentlakás: lapító, tányér, sikanál, sajt.
2022. okt. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Melóhelyen több esetben is:

- kajámat/piámat rendszeresen elfogyasztották

- a SZÉP kártyámmal vásárolt valaki tetű

- elhagytam az irattárcámat, vissza is kaptam, csak a pénzt lopták ki belőle :D

2022. okt. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemen bent hagytam egy (értékes) könyvtári könyvet a pad alatt. Mire észrevettem már nem tudtam visszamenni, mert óra volt, de megvártam, és a végén bementem. Már nem volt ott. Ellopta egy kis görény. Biztos nem adta le sehol, érdeklődtem a ruhatárakban, meg tanulmányikban, meg mert akkor vissza tudták volna juttatni a könyvtárnak. Vennem kellett egy új könyvet a könyvtárnak, igazán örültem neki csóró egyetemistaként.

Tesóm kölcsönkért 10 ezer forintot, hogy majd megadja, de nem adta meg.

Van egy kerámia karórám (bár lassan inkább már csak volt) és kétszer is előfordult, hogy elemcsere után két elemmel rövidebben kaptam vissza a láncot. Bár itt nem biztos, hogy kilopta az illető, lehet egyszerűen csak eltörte, és úgy akarta elsunnyogni, hogy kivette a másikat is. Első esetben még rám is próbálta a szemtelen eladónő, hogy jó, össze lehet zárni (nagy nehezen) akkor rendben. Nekem meg akkor még új volt az óra, és nem esett le rögtön, hogy mennyivel szűkebb lett, csak otthon. Második esetben meg nem is gondoltam volna, hogy megint ezt csinálja velem az órás, mert tök kedves volt, még el is törölgette, beállította, én meg elraktam, csak otthon vettem észre, hogy megint kettővel kevesebb.

Open officeban semmit nem lehetett kint hagyni, mert lába kélt. Egyszer kiutaztam hosszabb távra külföldre, lezárva hagytam a fiókomat. Amikor visszajöttem, azt mondták, hogy a raktárban megtalálom a tartalmát, de csak néhány bögrét hagytak meg, minden mást széthordtak.

Végülis ennyi idáig, ha a befizetett adóm és járulékaim nem megfelelő célokra való fordítását nem tekintjük lopásnak.

2022. okt. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
strandról a gatyám meg a mezem
2022. okt. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Az V. kerületi "önkormányzat" nyúlta le a becsületes megtalálóként általam leadott aranyékszert, mire letelt a tulajdonjog formálására feljogosító idő, - mivel nem jelentkezett az ékszerért a tulajdonosa.

"Buga Jakab" volt az ügyintéző

2022. okt. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!