Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen színű ruhák illenének...

Milyen színű ruhák illenének hozzám?

Figyelt kérdés

Festett vörös közepesen hosszú hajam van ,duci vagyok jobban hasra a mellem sem valami nagy, alacsony vagyok úgymondva(164cm),kreol bőröm van és barna szemem..

Milyen ruha színek és stílusok illenének hozzám? Semmi stílus érzékem nincsen sajnos…



2022. okt. 17. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Semmiképp sem nagyon bő ruhák mert épp az ellenkező hatást váltják ki tehát még ducibbnak tűnsz bennük.Föld színei,szép őszi színek mehetnek.
2022. okt. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

[link]

Téli szettek viszont ősziben is ilyen stílus előnyös ha valaki nem 50 kg

2022. okt. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen csaj jár olyan cuccokban, ahol a fekete dominál, és csajosan, szerintem nagyon szexi :) de ha a személyiségedhez nem illik, akkor halott ügy... Olyat kérdezz erről szerintem, aki ismer téged személyesen.
2022. okt. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát az a baj hogy csak fekete ruhám van sose mertem színes ruhát hordani ezért is olyan nehéz … (meg kicsit rockeresebb a stílusom vagyis afelé hajlik, de a nőiesebb öltözködés felé kezdek picit hajlani csak nemtudom mi lenne a megfelelő..)
2022. okt. 17. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:
25%
Pedig a lazább, oversized stílus olyan vagány 😎🤘
2022. okt. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!