Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek milyen lány nevek...

Szerintetek milyen lány nevek illenének a Heil vezeték névhez?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 26. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Ingrid
2022. ápr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

mélyhangrendűt választanék.

Dóra

Hanna

Annaróza


ilyesmiket..

2022. ápr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Anna, Annabella, Dorina, Barbara, Nikolett, Alexandra, Viktória, Antónia, Zsófia
2022. ápr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Emese, Orsolya
2022. ápr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az Emesét felejtsd el. Heil Emese, olyan lesz mintha mekegnél.

Mély- vagy vegyes hangrendű nevet választanék én is inkább. A H-val kezdődőeket pedig kihagynám, és az L kezdőbetűseket is. Mivel a vezetéknév relatív nehézkesen kiejthető és inkább "Hejl"-nek hangzik mint Heil-nek, én ezt is figyelembe venném, ezért egyszerű keresztnevet választanék.

Heil Adél

Heil Anna

Heil Éva

Heil Dóra

Heil Flóra

Heil Gréta

Heil Izabella (ha hosszabb nevet szeretnél)

2022. ápr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lana Julietta

Jana Julianna


Bocsánat, csak ezeket azért írtam most le, mert aranyosak,mert dallamosak, de ezeket amiket föntebb írtam, azt a két dupla nevet most ne vedd figyelembe; mert jók ugyan ,de ehhez a vezetéknévhez így ilyen formában nem illenek; ez már így túl dallamos lenne, szinte táncolni lehet rá. :) Jók a dallamos nevek, de ezeket most ide tényleg csak azért írtam le, mert tök aranyos a ritmusuk, de szóval tényleg nem illenek így együtt ehhez a vezetéknévhez. :):)


Önmagában a Julietta mondjuk pl tök jól passzol. :) Vagy mondjuk példáuuul... :)


Bernadett, Krisztina, Odett, Paulina, Martina, Szofianna, Brigitta, Mónika, Kinga, Kincső, Auguszta, Kiara, Kitti, Olívia, Hildegárd, Matilda, Dorottya, Dorotina, Regina, Réka, Adalberta, Robertina, Valéria, Viviána, Vilhelmina, Eufrozina, Berta, Róza, Rozália, Letícia, Lauretta, Loréna, Gabriella, Zsuzsanna/Zsanna, Anasztázia, Anita, Anikó, Ágota, Agáta, Gerbera, Violetta, Viktória, Viktorina, Angéla, Angelika, Cintia, Szabina, Melánia/Lana, Lorinetta, Florentina, Orsolya. Antónia, Ulrika, Donatella, Dominika, Karalin, Damira

2022. máj. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Heilnek ejtik, vagy Hájlnak (németesen)?
2022. máj. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!