Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez az undorító szolidaritás...

Mi ez az undorító szolidaritás a beteg emberek irányába?

Figyelt kérdés

Most olvastam egy csoport bejegyzésben, hogy egy beteg ember megkergetett 2 kislányt, illetve egy másikat letapizott.


Papírja van róla, hogy szellemileg beteg, sokan ismerik mivel kis városról van szó, és mindenki szinte Őt védi.


Hogy több benne a szeretet mint a rendes emberekben, hogy nem kell tőle félni, meg kell ismerni, hogy belül Ő is normális ember.


Mi ebben a normális?


Csak engem idegesít ez az álszentség, vagy tényleg ennyi esze van az embereknek?


2022. okt. 19. 20:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
42%
Hogyne! A kislányok iránti szeretet. Nagyon nyomulnak a pedofil fanok. Rendet kell tenni.
2022. okt. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
56%

A Kádár-korban nyomták a Kékfényben, hogy szegény, megtévedt tolvaj, rabló, gyilkos, akinek nehéz gyerekkora volt.


Aki gyereklányokat zaklat, azokat életfogytiglanra, oszt megoldva.

2022. okt. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%
Én nem olvastam ezt a bejegyzést, de az alapján, amit leírtál, nem pedofilról, hanem szellemi fogyatékosról lehet szó. Ártó szándék minden bizonnyal nincs benne, de a szellemi szintje valószínűleg egy hároméves kisgyereké.
2022. okt. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Sunshinedoll ***** válasza:
17%
Ez a liberalizmus. Akik védik a pedofilokat mert "szegények nem tehetnek róla és ők is áldozatok" lol. Kösznem.
2022. okt. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
19%
Ezt hozta a liberalizmus. Még a kommunizmus is jobb volt.
2022. okt. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
86%
Liberálisozók! Tudjátok amúgy, hogy mit jelent a "liberális" kifejezés, vagy csak jól működik az agymosó propaganda?
2022. okt. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
56%
Be kene zarni az ilyen bolondokat orokre
2022. okt. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
9%
liberális régen jót jelentett manapság a liberálisok mind elmebetegek . biden is pedofil https://www.youtube.com/watch?v=zipl1G_1zJs
2022. okt. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
85%

Kicsit homály van a fejekben a liberalizmusról... A kislányoknak is vannak jogai és senkinek sem szabad őket molesztálnia. Nyilván egy szellemi fogyatékos ezt nem szánt szándékkal teszi, ez tény, de attól még nem ártana neki pár elbeszélgetés, illetve én nem engedném ilyen gyerekek közelébe, max ha tényleg megtanulta a leckét, illetve figyelnie kell valakinek, amikor gyerekek közelében van, ez lenne a megoldás. Azért nem szabad traumatizálni egy gyereket, nem kifogás, hogy beteg az az ember.

Nem a liberálisok nyugtázzák ezt a viselkedést, hanem szimplán a buta emberek.

2022. okt. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Darius- ***** válasza:
75%
Nem mindegy hidegvérrel csinalja, megbanja-e, beteg a feje vagy sem.
2022. okt. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!