Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ennyi volt, vagy van még értelme?

Ennyi volt, vagy van még értelme?

Figyelt kérdés

27 eves vagyok, eddig nem fejlodott sehova az eletem, sok rossz dolog is tortent velem...kb sose voltak barataim max 1 , de rajottem h nem is vagyok az a tarsasagi ember, inkabb egyedül chillelek vagy a parommal...de ennyi...es elfogadtam ezt a reszet...de kezd eleg rossz erzest kelteni bennem h minden ismim exbaratok, osztalytarsaknak mar gyerek, ház, munkajuk van... en meg egy introvertált szociofobias vagyok :(

Sajnos ugy befordultam mar h fel is hiztam 118kg ra...es dolgozni se tudok..:(

Vannak vagyaim de 27 evesen ugy erzem mar szoritja az idő a nyakamat...

Lehetek még kívánatos, erős nő valaha? 😰 27 evesen még el lehet érni hogy a testem ujra szép legyen és lelkileg felépüljek h legyen erőm kuzdeni a céljaimért? 😔


2022. okt. 20. 00:16
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
Nem.
2022. okt. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És szerinted miért nem?
2022. okt. 20. 00:21
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Troll kérdés.
2022. okt. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez teljesen komoly..de ha szerinted troll nem kotelezo valaszolni.
2022. okt. 20. 00:27
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Hát még minden, de minden meg változhat egy nagyon jó irányba. Csak akarni kell, és tenni érte. Fiatal vagy. Előtted az élet.
2022. okt. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Mintha magamat hallanám, kivéve hogy idősebb vagyok nálad, és nemrég szakítottunk a párommal. Nem hiszem hogy ez előrébb visz téged, de hátha megnyugtat hogy vannak nálad szarabb helyzetben is. Becsüld meg a párod, örülj hogy van.
2022. okt. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Ne csak mindig a pasiddal lógjál talán és akkor lesznek barátaid
2022. okt. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
27 évesen? Miért ne lehetne ezen változtatni? Az életed közel kétharmada még hátra van!
2022. okt. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

Fiatal vagy, csak rajtad múlik, hogy változtass, hajrá, előtted az élet!

Fogyni manapság könnyű, olyan drága az étel, ezzel érdemes már ma kezdeni, egyél kevesebbet. Egyáltalán miből eszel, ha nem dolgozol, keress munkát! Van párod, ő sem motívál?

2022. okt. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor mi a fenéből élsz, ha nem tudsz dolgozni????

Én sokkal kövérebb vagyok mint te, és érdekes, tudok dolgozni. Saját vállalkozásom van. Nem csak kőtörés meg szalagmunka létezik, amit egy kövér ember nem bír.

2022. okt. 20. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!