Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mihez lehet kezdeni az 5...

Mihez lehet kezdeni az 5 lottó ma esti megnyerése után?

Figyelt kérdés

Közel 750 millió ft mire lesz elég?

Érdemes ebből Magyarországon maradni, vagy inkább elköltözni Eu-n kívülre?

Ezer gondolat van a fejemben de kiváncsi vagyok ki mihez kezdene ekkora összeggel, hátha lesz segítő válasz is.


2022. okt. 22. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Várni, hogy átutalják a pénzt.
2022. okt. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Pár hónap es tudsz venni belole 1 kilo kenyeret.
2022. okt. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Keress egy jó befektetési tanácsadót! Ennyi pénzből már lehet.
2022. okt. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
En csak arra tudok gondolni, hogy per pillanat csak az a plusz szazezer hianyzik nekem, hogy motort vehessek. 😊 Nem is vagynek tobbre.
2022. okt. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Megint a kamu gyerek aki fél évente nyer a lottón? Hány ezer milliárdod van már koma??
2022. okt. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Darius- ***** válasza:
81%
Nem tanacsos ezt nyilvanossagra hozni, lenyomozhatjak a cimed és kirabolhatnak, és ezt most komolyan irtam !
2022. okt. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Két életre is elég ennyi pénz! Nekem legalábbis. Úgy, hogy mindig tartok állatot és nem nyomorognék. Tégla társasban lakom, nagyrészt felújított. Még a megemelkedett árak mellett sincs 100 ezer ft összesen a csekkek. Ha egyedül lennék, igazándiból magamnak két hétre bevásárolnék 20-25 ezerből (ma voltunk ketten vásárolni apámmal, 16 ezret költöttünk és megint van itthon mindenből, igaz akkor azért jobb dolgok is cseppennének, de nem minden nap tonhalsalátát, rákot és libamájat ennék). Néhány millából befejezném a felújítást, átalakítanék apróságokat, és a szobámat. Kicserélnék néhány dolgot, pl a zuhanykabint. Így is sok-sok millió maradna. 100 milliót megtartanék, a többit beraknám néhány évre kamatozni.


Konkrétan én 350 millióból is úgy csinálnám, hogy soha többet nem dolgozok, mégis vígan elélek, mert elég lesz a pénz az emelkedés mellett is.


Megjegyzem, nem törekednék üzletet csinálni, csak békében szeretném leélni az leélni az életet, anélkül, hogy bármikor is pénzért kelek fel, hogy bármikor is aggódnom kell, hogy nincs elég. Kismillió hobbim van, néhányhoz egyszer kell csak beruházni sok évente nagyobb összeget (rajzolás - komolyabb digitális rajztábla, írás - tetszésem szerinti laptop, ha megengedhetném magamnak, hogy ne használtat vegyek, ami vagy fekete, vagy ronda ezüstös, de eddig zöme fekete volt).

2022. okt. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nyerted meg, akkor add nekem! Neked nem okoz fejtörést, hogy mit kezdj vele, én meg könnyedén megoldom belőle az életem. :D
2022. okt. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Ketten nyertek, így csak a felét fogod kapni.
2022. okt. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha én nyerem, akkor fogok gondolkozni ezen a kérdésen. Addig semmi értelme ezen töprengeni.
2022. okt. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!