Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy birkózótatok meg azzal...

Hogy birkózótatok meg azzal hogy nem lesztek örökké tinik?

Figyelt kérdés

Titeket nem zavar az öregedés? Hogy egyszer 30 évesek lesztek?

Az is kiborít ha belegondolok, később majd valaki megnézi ezt a kérdést, és ott lesz hogy 8 éve tettem fel, és azt fogja gondolni hogy fú ez már megöregedett.



2022. okt. 22. 22:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Én most vagyok 30 és nem érzem magam öregnek. Majd talán 70 évesen.
2022. okt. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%
Örülök neki, nem kell ezzel megbirkózni.
2022. okt. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
65%
Hát nem tudom, de öregedés jóval kevésbé ijesztő mint az, amikor valaki mindent megpróbál, hogy fiatalnak tűnjön.
2022. okt. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%

Engem is zavar, de tudsz mit tenni? Nem. 30 éves korodra már el fogod fogadni és inkább megpróbálod kiélvezni a mindennapokat. Jobb esetben.


Amúgy én pl. most 26 évesen sokkal jobban érzem magam, mint tini koromban. Sokkal jobban is nézek ki, szabad felnőtt vagyok, azt a munkát végzem, amit mindig is akartam stb. Nézd a jó oldalát, az öregedés nem feltétlen rosszat jelent.

2022. okt. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%

Én direkt örültem, amikor elmúltak a tiniévek. Végre nem szólt bele senki semmibe, pénzem is lett, ez ugye a felnőtt lét. Persze jóval több felelősséggel, de akkor is pozitív volt a mérleg.

A 30 felé közeledve megijedtem egy kicsit, de igazából az sem volt komoly. De most, majdnem 40 évesen már vannak kapuzárási gondolataim.

2022. okt. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%

Jaj! :D Én alig vártam, hogy felnőtt legyek. Utáltam gyerek meg tini lenni.

Sokkal jobb felnőttnek lenni, mert végre rendesen kioszthatod azokat, akik belepofáznak az életedbe. És képzeld, én már 38 vagyok, de nem érzem öregnek magam. Ha olyan kedvem van, őrültködök egy jót az autóval, munkaként úgyis vezetek. Otthon meg együtt rajzolom a gyerekkel az anime karaktereket. :D Eszembe nem jutott még azon keseregni, hogy öregszem. Fizikálisan is jobb formában vagyok, mint fiatalon voltam, mert akkor nem sportoltam, most meg elég keményen nyomom.

2022. okt. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%
Tiniként senki sem akar tini lenni, mindenki a felnőtt életre vágyik, nagyon kevés kivétellel. Akartam 18 lenni, hogy megváltozzon minden, semmi nem történt. Mostanra 40 elmúltam, pont annyira nem történt semmi, 30 és 40 után sem, az öregség nem itt kezdődik, én is még 20-30 évet elgondolkodhatnék rajta, ha nem tudnám, hogy le kell szarni.
2022. okt. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
59%
Én imádtam a 15-25 év közötti időszakot: haverok, bulik, csajok miegyéb. Sajnáltam, hogy vége, de egyszer azt éreztem, hogy oké, ez elég volt. Most 31 vagyok és jó visszaemlékezni, de már nem hiányzik újra az a korszak.
2022. okt. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%

Én 26 vagyok, de szerintem egy fizikailag megkímélt de sportos és egészséges test 45-50től öregszik igazán!

Meg kell élni a pillanatokat az életben!

2022. okt. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

30 messze van az öregtől.

Egy hónapja múltam 47, ez már félelmetes, hogy majdnem 50, de nem érzem magam öregnek.

Tini nem lennék, 23 akarok lenni, a huszonéveim szuperek voltak. Igazából most is, csak a munka túl sok időmet elveszi :)

2022. okt. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!