Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy birkózótatok meg azzal...

Hogy birkózótatok meg azzal hogy nem lesztek örökké tinik?

Figyelt kérdés

Titeket nem zavar az öregedés? Hogy egyszer 30 évesek lesztek?

Az is kiborít ha belegondolok, később majd valaki megnézi ezt a kérdést, és ott lesz hogy 8 éve tettem fel, és azt fogja gondolni hogy fú ez már megöregedett.



2022. okt. 22. 22:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Van akinek könnyű és van akinek nehéz elfogadni, ezt igazából észre is lehet venni olykor embereken.

Egy fokkal könnyebb és jobb elfogadni mint szomorkodni rajta.

2022. okt. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
73%
Tini en se lennek de igyse neznek 25nel tobbnek sose. Ez maradhatha 😀 30f
2022. okt. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
32%
12.Mi a titkod?
2022. okt. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
18%

Sehogy tyutyikám, annyi neki.. Annyi neki.. Nem lesz má jobb.


nekem is má csak a kecske maradt.

2022. okt. 23. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
75%
A 30 az teljesen jó kor. De még a 40 és 50 is. Ha ezekben az éveidben is foglalkoztál a testi egészségeddel, akkor a 60 és 70 is lehet szép kor amúgy.
2022. okt. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
42%
30 korul megvan mindenem, lakás, sikeres vallalkozas, rengeteg utazas, heti 2x baratokkal toltott este, és nemreg szakitottam a baratnommel, igy ujra 18-20 eves csajokat szedegetek fel. Tinikent ezek kozul egyik sem volt meg. Egy kinzas lenne ujra annak lenni.
2022. okt. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
68%

Igazából fel sem tűnt.

Csak úgy megtörtént. Egyik nap érettségi, a másik "nap" 2 éves szakképzés a harmad"nap" modul vizsga, negyedik "nap" meg már első munkanap.

Fel sem tűnik. Valóban félelmetes (de csak így utólag belegondolva, hogy ez már csak volt és soha nem lesz többé). Most meg már lassan 27 leszek.

Egyszer csak megtörténik..

2022. okt. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
75%

Úgy,hogy már 41 vagyok.Csak megfordítom,és jó az 14-nek:)

Nem örülök az öregedésnek,de hát ezen még senki nem tudott változtatni,el kell fogadni.

2022. okt. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Hú, én rettenetesen örülök neki, hogy már nem vagyok egy ragyás, tányérarcú szerencsétlen, akinek az arcába hajol a tanára, ha a rohadt unalmas óráján ki mer nézni az ablakon.


Őszintén boldog vagyok, hogy a magam ura vagyok és nem irányítgat senki, a magam pénzét költöm, úgy nézek ki, ahogy akarok, azzal foglalkozom, amivel akarok.


Nem lennék újra tini. Főleg annak tudatában, hogy milyen rögös út, mennyi tanulás vezetett el odáig, hogy most jól éljek. Akkor és ott izgalmas volt, de ha újra kellene csinálnom a nulláról, szerintem megbolondulnék.

2022. okt. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
61%

Amúgy most 26 éves vagyok. Nem érzem magam öregnek. Miért lennék? Sehol egy ránc, egy ősz hajszál, mivel gyerekkorom óra sportolok, az ízületeim is rendben.


A kor áldás, ha nem seggvakarással töltötted. Azok rettegnek az öregedéstől, akik csak elbaszták az időt és rombolták magukat meg a lehetőségeiket, mert azt hitték, kurvára ráérnek.

2022. okt. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!