Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért élveznek nagyobb társada...

Miért élveznek nagyobb társadalmi megbecsülést a frigidek, mint a r.bancok?

Figyelt kérdés
2022. okt. 22. 23:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Mert ők nem r.bancok.
2022. okt. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Ezt honnan veszed?
2022. okt. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#2


Te már láttál magyar embert, aki azon akadt volna ki, hogy valaki frigid és nem azon, hogy r.banc?

2022. okt. 22. 23:18
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Mert a női nemnek van egy ilyen érzéki bája, hogy érintetlen és szűzies=ideális nő. Ha pedig valaki a természetéből adódóan megengedte már 100 pasinak hogy belélvezzen, az egyfelől nem egy vonzó magatartás, másfelől meg gyerekvállalás és felnevelés tekintetében is lehetnek problémák ha valaki ilyen. Értsd: Lehet hogy inkább behajkurászna még 50 pasit, minthogy egy pasival maradjon és gyereket neveljen vele.
2022. okt. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Esetleg nézz utána a szó jelentésének...
2022. okt. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen frigidnős sztorikat biztos az elhagyott férfiak klubjában mesélnek egymásnak az impotens izompacsirták:)
2022. okt. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%
Mert a társadalom valamiért szereti azt hinni, hogy ha önmegtartóztat, az kifizetődik. És halálosan irigyek, mikor valaki többre viszi náluk anélkül, hogy bármiről lemondana vagy megfelelési kényszere lenne. Egyszerűen nem bírja feldolgozni a lelkük, hogy elbasztak egy életet arra, hogy ne azt csinálják, amitől jól érzik magukat és még csak nem is volt kifizetődő.
2022. okt. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó, te is nézz utána a szó jelentésének. Frigid nem egyenlő önmegtartóztatóval.
2022. okt. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#8

Lehet neked kellene utánanézni. Nem gyanús, hogy mindenki hülye, csak te vagy helikopter?

2022. okt. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
Engem ezen az oldalon már rengetegszer hívtak frigidnek, pl. mert azt írtam, 21 évesen volt először barátom és vele történt minden először. Akkor kapásból írta nekem kb. fél tucat ember, hogy valami baj lehet velem, biztos ocsmány vagyok, vagy mentális gondjaim vannak és ez látszik is rajtam, ha 21 évembe telt, hogy rám izguljon egy férfi :D Szóval én nem azt vettem észre, hogy olyan nagy megbecsülést érdemelne az, aki "frigid".
2022. okt. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!