Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem rohadt szánalmas ez a...

Nem rohadt szánalmas ez a hype Boros Marcell körül?

Figyelt kérdés
Én megértem, hogy nehéz élete volt, de egyáltalán nem tud rappelni sem előadni. Egy szar amit csinál. Ha senki semmit nem tudna az előadóról szerintem 1 ember nem mondaná rá, hogy ez jó vagy tehetséges. Szimplán szar.
2022. okt. 22. 23:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
69%

8

Kedves Kérdező! Kérlek világosíts fel, Azariah mégis milyen szintet képvisel? :)

Kíváncsi lennék,hogy a lapos, otromba,alpári szövegei,erőltetett hangja,és visszataszító,nevetséges stílusa ellenére miért ő az az előadó"művész", akinek példájával alátámasztod az egyébként teljesen felszíneskedő kijelentésed Marcival kapcsolatban.


Szerintem ők ketten madártávlatból sem hasonlíthatóak össze. Marcinak igazi tehetsége van szövegírás terén, és a tény, hogy nem emleget női idomokat,avagy különböző tudatmódosító szereket, nem szidja a politikusokat vagy mások édesanyját előadásai minden második sorában, hanem igazi, szívből jövő szövegeket ír, különlegessé teszik.


Az,hogy nincsen annyira jó hangja,mint néhány más versenyzőnek, szerintem itt és most nem számít. A múltja pedig csak annyiban számít,hogy igazolja bátorságát,hogy igenis ki mert állni a színpadra, beszélni arról,hogy bántották, és követni az álmait.


Én nagyon tisztelem. Nem muszáj megnyernie ezt a tehetségkutatót, de látnia kell őt az országnak.

2022. okt. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Na pont ez a szánalmas. Hallgatnád őt rádióban? Elmennél egy koncertjére?


Gondolom nem.


Ennyi.

2022. okt. 23. 14:38
 23/25 anonim ***** válasza:
Igen,hallgatnám őt rádióban,mert felüdülés Valmar és társai után :)
2022. okt. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

fiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...


Én nekem kifolyik a fülem tőle. Nem tud még rendesen artikulálni sem.

2022. okt. 23. 14:46
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vegyük figyelembe, hogy tizenpár éves, és még rohadt sokat fog fejlődni.
2022. okt. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!