Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Válások tipikusan a nem...

Válások tipikusan a nem kezeltél nőként, és ezért elválok ? Magyarán a férfiak össze vannak zavarodva mert a nők hirdetik a feminista, szüfrazsett életvitelt . Miközben elvárják hogy a nőt is észre vegyék bene a férfiak ?

Figyelt kérdés
Nőknek el kellene beszélgetni a nagyikkal hogy volt anno .

2022. okt. 23. 07:07
A kérdező szavazást indított:
Nem így van
Egyetértek
Gályarabságra minden férfit
17 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Megint egy provokatív hülyeség a kérdésed.
2022. okt. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem minden válás más, mind mögött van egy egyedi történet.
2022. okt. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Nem szellemi fogyatékosokkal kell házasodni és akkor nem dobja le az ékszíjat az agyuk azért, mert valaki úgy feminin, hogy nem egy büdös csicska.


Milyen érdekes, az én férjemnek ez miért nem okozott soha problémát?

2022. okt. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Magyarul tűrjem el, hogy megcsal, megver, mert a nagyim is eltűrte.


Őőő, bocs, nem.

2022. okt. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Beszéltem nagyimmal!

Megkérdeztem, miért görbe a palacsintasütő nyele? (Régi, hosszúnyelű, öntöttvas serpenyő)

Szóval nagyi mesélt: papus egy nap beitalozva érkezett haza a mezőről ebédre.

A gulyás már készen volt, nagyim még sütötte a palacsintát. Papus úgy döntött az az a nap, mikor beleköt az asszonyba, mert “mijazhogynincskészazebéd?!” és megverte a nagyimat.

Nagyim meg felkapta a palacsintasütőt, leütötte vele papust (egy foltban nem volt haja utána az égés miatt) aztán péppéverte a földön.

Utána szólt a falu orvosának, nem mellesleg nagyi unokatestvére volt, hogy papus legurult a lépcsőn. Doki ránézett nagyim liluló szemére, és megállapította, hogy bizony, papus csúnyát esett azon a lépcsőn.

Én, mint a legidősebb lányunoka, megkaptam azt a palacsintasütőt nászajándékba. A görbület egy kicsit zavar, de nem vészes. K…rvajó palacsintát lehet sütni benne.

2022. okt. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Utolsó válaszoló, ha igaz a történet, akkor nagyon belevaló magymamád van. Sok szép évet még neki :)
2022. nov. 11. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!