Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek a mai idősek...

Miért ilyenek a mai idősek többsége ?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy nem bírják ha nincsen velük foglalkozva. Egyszerűen mindig velük kell foglalkozni, mert ha nem akkor meg vannak sértődve. Sokszor háborognak, ha valami nem úgy van ahogyan ők akarják. Legtöbbjük olyan maradi, hogy az valami hihetetlen. Mindent félre kell dobni ha valami bajuk van és azonnal sietni hozzájuk, de mindenkinek meg van a saját élete, ezt valamiért nem veszik figyelembe.

2022. okt. 23. 12:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Követem, erre én is választ szeretnék kapni. Én is ezt tapasztalom, 10ből 9 ilyen. Nagyképű, azt hiszi ő építette föl az országot, azt hiszi, hogy a "fiatal" az valami lélekállapot, hogy a "fiatal" az csak élősködik, stb stb.
2022. okt. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Most legszívesebben erre csak annyit mondanék hogy az öregek már csak ilyenek….


De szeretném negmagyarázni, az én szemszögemből is.

Egyrészt, ahány ház annyi szokás.

Alapvetően az öregek magányosak valamilyen szinten, hiszen dolgozni nem tudnak már (bizonyos idő felett) és mi emberek is egy idő után észre sem vesszük de hanyagoljuk őket, mivel annyi de annyi dolgunk van a “saját kis életünkben” .


Másrészt, maradiak….te is majd leszel öreg, és nem tudsz majd haladni a korral. Igazából ezzel semmi baj nincsen, szerintem ettől lesznek különlegesek, hogy a régi időket hozzák magukkal a mi jelenünkbe.

2022. okt. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
2: Ez mind jó amit írsz, de nem feltátlen csak a maradiságról van szó. Bunkóságról, tahóságról, azt hiszik ők a világ közepe. Sorbanállás, mint olyan az nem létezhet, mint valami kis uracskák előre vergődnek, csak emrt öregek. Összesúgnak, mert dolgozom a vonaton és a telefonomat bámulom, amiből 3x telefonáltam rajta, hogy én cska a telefont tudom nézni, nem is járok iskolába,bla bla bla, pedig most végeztem egyetemet. Folyton csak a negatívkodás, a minden rossz, mindenki rossz. nagyon ritka az aki normális sajnos. Köszönöm neki és még ő van felháborodva, hogy a "fiatal" hozzá mert szólni. Nem szól, hanem mögöttem lökdös és szidja az anyámat. Mindenért a másik a hibás, soha sem ő.
2022. okt. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
A legtöbb idős nem tisztel senkit, jól írta a harmadik. Őket mindenki tisztelje, eltartsák, de ők senkit nem vesznek emberszámba. A legtöbbre ez igaz.
2022. okt. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Én megmondtam a családomnak, hogy ha egy átlagos öreg leszek, aki egy megtűrhetetlen paraszt, akkro dobjanak be a kútba akármit mondok. De nagyon azon leszek, hogy ne legyek ilyen.
2022. okt. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

A többségük magányos, csak nem tudják, miért. A valóság pedig az, hogy azért, mert kontrollmániás hárpiák, akik minenáron is bele akarnak szólni a családtagjaik életébe, mintha mindent jobban tudnának.


Az én nagyanyám is "magányos". Csak az a baj, hogy mi meg nem vagyunk azok. Mi tökéletesen jól elvagyunk magunkban és nem vagyunk kíváncsiak ugyanarra a sztorira századjára is. Van neki 2 gyereke, de azok se kíváncsiak rá, mert egy áskálódó vénasszony. Így persze, hogy "magányos". Az unokáit feszt hívogatja, zaklatja, a pénzével zsarolja, lelkiterrort nyom be, hogy mi miért nem hívosgatjuk napi szinten, miért nem vagyunk kíváncsiak rá.


Én ha egyedül fogok is rohadni 70 évesen egy tólószékben, akkor sem fogom zaklatni az unokáimat. Ahogy a gyerekeimtől is csak a minimumot fogom elvárni. De főleg nem fogom őket zsarolni, hogy jöjjenek, vagy nem lesz örökség.

2022. okt. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

Ezzel nagyon nem lehet mit kezdeni, el kell fogadni és be kell venni a les.arom tablettát mikor ilyenekkel találkozol.

Nem érdemes velük le állni vitatkozni sem mert csak lefáraszt.

2022. okt. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom honnan jön nekik ez a rosszindulat és az alapvető gyűlölet és lealacsonyítás a többi ember felé. Engem már nem érdekel, hozzászoktam. Kisgyerekként oda voltak értem az idősek, most meg fiatal felnőttként, mivel átlátok rajtuk, nem hat meg a kamutörténet, a kamu-énépítettem föl az országot, énvoltamsorkatona, énvoltam a minden. Le kell sz*rni.
2022. okt. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
TÖbbségük fennhéjázó, minden ok nélkül elvárják, hogy foglalkozzanak velük. De ez megoszlik, nem mind ilyen, csak sajnos a többségük. Valami társadalmi probléma ez szerintem, nagyon sokan megkeseredettek, látván, hogy egy mostani fiatal mit és hogyan érhet el az életben, amit lehet nekik egy életen át sem sikerült elérni. Nagyon sok idős hiszi azt, hogy a korral többletjogok járnak és el is várják a többi embertől. Hálistennek én olyan nagyszülőkkel vagyok megáldva, akik nem ilyenek és tudják, hog ugyanolyan emberek, mint én, vagy a kisöcsém, semmivel sem többek, nam kamuznak a fiatalkorukról, elfogadják, hogy ez van, ilyen a világ.
2022. okt. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Hú valakiknek nagyon nem tetszik, ha leírják mi a probléma a legtöbb idős emberrel :D
2022. okt. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!