Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi baj lehet velem ha nem...

Mi baj lehet velem ha nem közelednek felém a férfiak?

Figyelt kérdés
Visszahúzódó vagyok, külsőre átlagos,(sokak szerint szép is), nem vagyok kövér sem. Élőben kerülnek, online vannak egyezéseim, de inkább a személyes ismerkedés szeretem.Kedves, aranyos, normális lánynak tartanak. 25/L
2022. okt. 25. 20:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Megközelíthetetlennek, vagy túl határozottnak érezhetnek. Sok nő nem veszi figyelembe, hogy a férfiak is félnek az ismerkedéskor. Félnek pl az elutasítástól, az ismeretlentől, a teljesítménykényszertől.
2022. okt. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
#1 Ahogy az első írja, egy bíztató mosoly sokat segíthet.
2022. okt. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Az is lehet, hogy egyszerűen túl erős parfümöt használsz. ;)
2022. okt. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Látatlanban nem fogja megmondani senki. De hogy legalább a suttyók nem próbálkoznak, akik minden nőre repülnek, az sokat sejtet.
2022. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ezt így látatlanban nem lehet megmondani.
2022. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Mesélhetnél még kicsit magadról, lehet tisztulna a kép.

Amúgy is nehéz így átlátni.

Ha gondolod írj.

2022. okt. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
70%

Lehet, hogy a te elmédben más van, mást képzelsz és lehet, hogy nem veszed észre azoknak az "egyszerűbb" férfiaknak a közeledését akik próbálokoznának mert talán másmilyen kép él a képzeletedben azokról a férfiakról akik után vágysz, hogy közeledjenek.

Én erre gondolok, de lehet, hogy teljesen más oka van. Ez csak egy tipp a részemről. Pontosan sajna nem tudom megmondani, mert nem ismerlek eléggé hozzá.

2022. okt. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%

Nem hiszem, hogy az lenne az oka, hogy visszahúzódó vagy. Nekem például kifejezetten az ilyen nők tetszenek.

Lehet, hogy olyan a kisugárzásod, hogy azt látják rajtad, nem is akarsz senkivel beszélni.

2022. okt. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
27%
Talán az a gond hogy a férfiaknak elege van az ismerkedésből, mert a nők többsége túl sokat gondol magáról. Én 30 éves férfiként nagyon unom az egészet.
2022. okt. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%

Pont ugyanezen gondolkodtam a napokban en is…hasonlo parameterekkel rendelkezem, megis valahogyan elkerulnek

De a baratnoimmel beszelgettuk, hogy a ferfiak manapsag mar nem udvarolnak, a barati korunkben is a fiuk nem beszelnek errol, sot kezdemenyezni se latom oket, az egyejszakas kalandoknal leragadnak (maximum ennyi)

2022. okt. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!