Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem közelednek hozzám a...

Miért nem közelednek hozzám a férfiak?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok szinte és szinte semmilyen férfi nem közeledik hozzám, csak nagyon ritka esetben. Se jóképű, se csúnya, se átlagos, semmilyen. Nem vagyok csúnya, sőt vannak akik szerint szép vagyok, bár nem az a tipikus bombacsaj, aki mindenkinek bejön, de adok magamra, nem vagyok dagi és az arcom sem csúnya. Nem öltözködöm kihívóan sem, nincs rajtam fél kiló smink. Szórakozni viszonylag ritkán járok el, de akkor is max. addig jutok el, hogy néz 1-2 pasi és az egyetemen is ebben kimerül a férfiakkal való ismertségem. Mi lehet a gond velem? Légyszi, írjatok tippeket.
2014. okt. 16. 22:51
1 2
 1/13 fahéjas Alien ***** válasza:
87%
Szerintem zárkózottnak és magadba süllyedtnek tűnhetsz... ha pozitív a kisugárzásod és vidám vagy, akkor megszólítanak vagy rád mosolyognak stb...... legalábbis én ezt tapasztalom.
2014. okt. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Én azt a tippet adom, hogy közeledj te, ha más nem teszi meg. Nem esik le a korona a fejedről.
2014. okt. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán a válaszreakciódra várnak és mivel ezt nem kapják meg, így nem is lépnek feléd.
2014. okt. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%
"Nem vagy csúnya" Régen rossz ha egoista vagy! Nem te dönöd el kinek tetszel... Lehet magadnak tetszel miközben mindenki csúnyának tart.. Ovatosan
2014. okt. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Legyél bátrabb.

Ha kihívóan öltözködsz, biztos rád mennek, persze más célból.

2014. okt. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hova jaryz egyetemre?
2014. okt. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Miért nem közeledsz Te hozzájuk?Saját magamból kiindulva például az egyetemen sok nő tetszik,szoktam is nézegetni őket,de ennyi.Semmilyen jelzést,bármit nem látok rajtuk az irányomba,így nincsen értelme közelednem sem feléjük.Szóval ha semleges vagy feléjük,akkor bizony lehet ilyen.
2014. okt. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Legalább azt belátod, hogy benned van a "hiba".

Én egyáltalán nem tartom magam szépnek, nagyon sovány vagyok és az arcberendezésem sem túl előnyös, mégis a mai napig meglepődök, hogy egyre többen bókolnak nekem fiataltól idősebbekig. A munkahelyemen kapom a legtöbb bókot a vásárlóktól és már többen is elhívtak randira. Egyébként nagyon félénk lány vagyok, nem is volt még barátom, pedig lehetett volna. Lehet, hogy kívülről nem ragyogok, de valószínűleg van egy olyan kisugárzásom, ami bejön az embereknek. Kedves, segítőkész vagyok, szívesen elbeszélgetek akárkivel, ha felhoznak valamilyen témát, pedig nem vagyok egy beszédes típus, de ha nincs aki zavarba hozzon, egész jól megy :)

Lehet, hogy a pasikkal zárkózott vagy, de nem kell a világgal is annak lenned. Legyél jó kedélyű, vidám, mosolygós és hidd el, hogy észre fognak venni, és ha valakit komolyan érdekelsz oda is fog menni. De te is kezdeményezhetsz. Nem azt mondom, hogy feltétlenül te hívd el valahová, csak add meg a kezdőlökést, elegyedj vele beszédbe semleges dolgokról, de beszélj úgy, hogy felkeltsd az érdeklődését. Később akár randira is hívhat. Nálam ez legutóbb bevált :)

2014. okt. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha nem ismerlek mégis melyik kisujjamból rázzam ki a választ erre? Gyere és beszélgess velem egy órát, akkor talán lenne is tippem.
2014. okt. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mert beszariak vagyunk. :)
2014. okt. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!