Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt a gyakorin valóban senkine...

Itt a gyakorin valóban senkinek nincsenek anyagi gondjai?

Figyelt kérdés
2022. okt. 26. 14:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Mivel itt minden második válaszolót még eltartják, így nem csoda..
2022. okt. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
3%
Biztos vannak. De attól még 2010 óta 75%-kal emelkedtek a reálbérek. És az idénre prognosztizált 13,9%-os inflációhoz hasonló lesz az idei várható béremelkedés mértéke is. (A nyugdíjak meg minimum inflációkövetőek.) Szóval nagy nyomort vizionálni hamis dolog lenne.
2022. okt. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
35%
Mi számít anyagi gondnak?Mi például ki tudjuk fizetni a lakbért, rezsit, egyéb számlákat, tudunk rendesen étkezni, van pénzük új ruhákra, fodrászra, kozmetikusra, pipere cuccokra, háziállatokra, kis szórakozásra, van hogy félre is tudunk tenni, van hogy nem.Viszont nincs autónk, bár nem hiányzik, meg még saját lakást sem vettünk, gyerekünk sincs, hitelünk sincs.Ez anyagi problémának számít?Mi számít annak?
2022. okt. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
29%
Nekem van.. nemtudok hazat venni. Havi 200at tudok felretenni de igy is tobb mint 15 ev mire osszejon 😂
2022. okt. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%
Biztos vannak, de ha a pénzre irányul a kérdés, nyilvánvalóan az fog írni, akinek jól megy.
2022. okt. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nekem vannak.
2022. okt. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Akinek anyagi gondjai vannak, az a netet sem tudná fizetni.
2022. okt. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
31%
Nekem valamilyen szinten vannak. Leginkább az a baj, hogy nem haladok előre az életben jelenleg.
2022. okt. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekem vannak. Félretett pénzem egyre kevesebbet ér, az árak az egekben vannak. De nálam a net az fontos, mert függő vagyok, és inkább nem eszek, vagy nem fűtök, de net az kell.
2022. okt. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Kroms ***** válasza:
68%
Akinek nincsenek tartozásai (főleg devizaalapú hitele), az nem nagyon szokott panaszkodni, mert valahogy boldogul. Más kérdés, hogy komolyabb értékű autót vagy ingatlant egy jó ideje már csak a felső-osztály tud - belátható időn belül - venni magának.
2022. okt. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!