Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valóban nincsenek normális...

Valóban nincsenek normális lányok?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. Nincs egy épeszű barátnőm se. Szeretnék végre találni egy olyan lányt, akivel lehet normálisan beszélgetni, akivel lehet hülyéskedni anélkül, hogy közben hülyét csinálunk magunkból mások előtt. Szeretnék vele bulizni normálisan(!), nem k*rvulni, bulizni!

Egyszerű lány vagyok, semmi szélsőség, de valahogy kirekesztettnek érzem magam ebből a társadalomból.



#normális lány #normális barátnő
2013. aug. 29. 20:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én normálisnak tartom magam. 17l
2013. aug. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Mintha magamat olvasnám..16L
2013. aug. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A nővérem is pont ilyen. Mindig panaszkodik, hogy az összes barátnője csak arról bír beszélni, hogy kivel dugott előző este, meg hogy bebaszott a buliban. Már nagyon unja. Én próbálok azért vele hülyülni fiúként, meg minden, de azért az nem ugyan olyan. Mondjuk ő már 22 lesz...
2013. aug. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is pont vagyok 17/L
2013. aug. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
En 27 leszek mindjart, de sosem volt igazi baratnom.Volt aki rament a palimra, a masik azert h dugjon az exevel, fogott es ott hagyott tavol az otthonomtol, majd mikor bepasizott magasrol sz a r t ram, a masik csak a f... rol tudott beszelni, es a tobbi...... Aztan rajottem h eleg volt! Viszont 13eves korom ota van egy fiu baratom, es vele a mai napig nagyon szoros a kotelek. Nincs is szuksegem ezekre a csajokra! Vagy a feltekenykedes megy, vagy a tobbi. Sokan azthiszik milyen jo h baratnoik vannak, es puszcsi, lovcsi van, kozben meg ha tudnak?!..... szal hidd el, lehet sok felesleges stressztol is megkimeled magad, jobb egy fiu barat, mint sok ketszinu baratno!
2013. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés értelmes lány van. Nagyjából eggyel találkoztam eddig, de ő most a barátnőm.
2013. aug. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Olyat ne keress már rég kihaltak... 17/F
2013. aug. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Valahogy mindig is a fiúkkal jöttem ki jobban(pláne hogy két fiútestvérem van). Persze ezt is csak a normálisakra értem, nem az emo-páwa-narkós gyerekekre.

Fiú barátaim vannak, de valahogy az mégis más. Viszont 4 éve van barátom, vele szoktam lelkizni ilyenekről, ő nagyon szerencsésnek tartja magát, hogy ”rámtalált” (és én is magamat), de jó lenne, ha mással is megoszthatnám néha a véleményem, bensőségesebb dolgokról is.

2013. aug. 29. 22:26
 9/14 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat! :)
2013. aug. 29. 22:30
 10/14 anonim ***** válasza:
De azt tegyük hozzá, hogy az ellenkező nemnél is igen sok a szerencsétlen puha p.cs. Bár engem a saját nemem hidegen hagy.
2013. aug. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!