Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Mit csináljak, hogy ne legyek kattant?

Figyelt kérdés

Vannak bajok a toronyban rendesen, csak egy példa:

Reggelente ébresztőre kelek. Van vagy 20 ébresztő beállítva, 5 percenként.

Ezt ugye minden este lefekvés előtt bekapcsolom, felveszem a hangerőt a telefonomon és felteszem töltőre. Na....és ezt mindig megcsinálom egy csomószor, mert mikor lefekszek aludni, elgondolkozom, hogy mi van ha mégse kapcsoltam be....🤦‍♂️🤦‍♂️ Megnézem, minden oké, leteszem és próbálok elaludni, de nem tudok, mert megint rá kell néznem. Pedig tudom hogy bekapcsoltam, de hát ugye, mivan ha mégse.... Igazából nem is tudom hogy ezt miért csinálom.

Egyébként ugyanezt csináltam kiskoromban is... Akkor a bejárati ajtót néztem meg ennyiszer hogy becsuktam-e elindulás előtt. Pedig becsuktam, tudtam hogy megcsináltam, de valamiért úgy éreztem hogy meg kell néznem mégegyszer.

Erről hogy tudnék leszokni? Rohadt idegesítő tud lenni, de nem tudok leszokni róla.



#bolond #Én normális vagyok kéremszépen, megmondták a hangok.😂😂 #Kényszercselelvés
2022. okt. 26. 22:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A telefonos ebresztost enis igy nyomom 😅
2022. okt. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

Egyszerű szorongás.

Könnyen le lehet szokni róla.

2022. okt. 27. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is kényszerbetegség. Pszichológushoz kellene menned.
2022. okt. 27. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
33%

10-es..ez más azért szerintem.

A kérdező nem hall hangokat a fejében.

Nekem ez kezdődő skizofréniára utal nálad inkább.

2022. okt. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
44%

#14:

A válaszoló leírta, hogy ez gyerekkorában történt, nem kell itt okoskodni, meg játszani az önjelölt pszichomókust.

2022. okt. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

#14

Én vagyok a #10-es.

Belső hangra gondoltam arra a hangra ami mindent kommentál. Nem egy külön hangról van szó. Nem vagyok skizofrén. Gyerekkoromban történt ez a dolog és le is küzdöttem. Most 20 éves vagyok.

2022. okt. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
33%

16


Skizofrénia is belső hanggal kezdődik

2022. okt. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ez OCD. Keress rá. Terápia segíthet, magától nehezen múlik el.
2022. okt. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Igen ez OCD
2022. nov. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
50%
ragassz rá a telódra ewgy ilyen kis neonfényes árazóscetlit, ha már be van állítva az ébresztőd, akkor rakd rá mindig, minden nap, külön; és akkor tudni fogod, ha kitapintod/látod, hogy rajta van; akkor nem kell megnézni mégegyszer.
2022. nov. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!