Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Mit csináljak, hogy ne legyek kattant?

Figyelt kérdés

Vannak bajok a toronyban rendesen, csak egy példa:

Reggelente ébresztőre kelek. Van vagy 20 ébresztő beállítva, 5 percenként.

Ezt ugye minden este lefekvés előtt bekapcsolom, felveszem a hangerőt a telefonomon és felteszem töltőre. Na....és ezt mindig megcsinálom egy csomószor, mert mikor lefekszek aludni, elgondolkozom, hogy mi van ha mégse kapcsoltam be....🤦‍♂️🤦‍♂️ Megnézem, minden oké, leteszem és próbálok elaludni, de nem tudok, mert megint rá kell néznem. Pedig tudom hogy bekapcsoltam, de hát ugye, mivan ha mégse.... Igazából nem is tudom hogy ezt miért csinálom.

Egyébként ugyanezt csináltam kiskoromban is... Akkor a bejárati ajtót néztem meg ennyiszer hogy becsuktam-e elindulás előtt. Pedig becsuktam, tudtam hogy megcsináltam, de valamiért úgy éreztem hogy meg kell néznem mégegyszer.

Erről hogy tudnék leszokni? Rohadt idegesítő tud lenni, de nem tudok leszokni róla.



#bolond #Én normális vagyok kéremszépen, megmondták a hangok.😂😂 #Kényszercselelvés
2022. okt. 26. 22:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Elég kényszeresnek tűnik :( próbálj meg pszichológussal beszélni róla. Ha ez nem opció, kérd meg azt, akiben megbízol, hogy állítsa be neked.
2022. okt. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Kattant vagyok én is,de durvább verzióban.Ajtót mindig csekkolom ,amikor hazaérek többször is
2022. okt. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Én a hajvasalómat szoktam ezért lefotózni inkább reggelente,hogy kihúztam.

Meg a gyertyákat ha előtte égettem.

Meg a konektorokat,hogy kihúztam-e mindent.

Én is kényszeres vagyok szerintem.

2022. okt. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A fotózás jó ötlet, legalább nem kell stresszelj, csak megnézed a képet. Munkából mentem már haza, mert nem tudtam kihúztam-e a radiátort :(
2022. okt. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem.

Néha még rástresszelek,hogy lehet belevarázsoltam utána a konnektorba,hogy még kivasaljam a hajam csak elfelejtettem.

😀

2022. okt. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Akkor ez mondhatni, normális?😃Vagy csak sok kattos használja az oldalt?

Egyébként a fotózás tényleg jó ötlet, használni fogom, nem értem eddig hogy nem jutott eszembe.

Mondjuk akkor mostmár tele lesz a telefonom kézifékekről, kulcsokról, és a pénztárcámról készült képekkel...

2022. okt. 26. 23:20
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

OCD is lehet, nézz utána mit jelent, én csak keveset tudok róla!

Elvileg kényszeres ismétlésekről szól!

2022. okt. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Ha lány vagy, akkor.szívesen elterelem a figyelmed... ;)
2022. okt. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
22/f🤷‍♂️
2022. okt. 26. 23:51
 10/20 anonim ***** válasza:
74%

Kényszer betegség. Ez eléggé gyakori és eléggé meg nehezíti az életét az embereknek. Nekem is volt amikor kicsi voltam, többnyire az emberek akik ebben szenvednek, akkor van nekik egy számuk. Nekem volt a 3 és a 31 és mindig megszólaltat egy hang a fejemben és utasítást adott kb igaz nézett ki az egész:

Kopogj az asztalra 31-szer mert ha nem fogsz, akkor meg fogsz halni (vagy valamelyik szerettemrol volt szó) és én mindig meg csináltam még ha nem is hittem benne inkább biztoság kedvéért meg tettem. Mindig valami ilyen hülyeséget kért tőlem ez a hang. Úgy tudtam legyőzni, hogy bármennyire is mondott ijesztő dolgokat ez a hang amik megtörténhetnek, akkor sem csináltam meg ezeket a dolgokat nagyon rossz és nehéz volt elutasítani azt amit mond. De mindig ezt csináltam és aztán abbamaradt ez a dolog. Persze ez csak az én tapasztalatom, lehet vannak olyan emberek, akik olyan mélyen vannak ebbe, hogy gyógyszer nélkül eléggé nehéz ezt leküzdeni. Én ezt 7-10 évesen tapasztalatam.

2022. okt. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!