Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elmegy mellettem minden...

Elmegy mellettem minden ismerösöm az életben anyagiak és siker terén?

Figyelt kérdés

Családtagok is. Kicsit irigy vagyok és dühös. Mindenkinek bejön minden, én meg szrban vagyok a rezsi miatt jelenleg. Bátyámnak bebetonozott élete volt, egy normál anyagi szint családdal, gyerekekkel. Aztán összejött egy dán növel akinek a szülei milliárdosok. Most ott él, luxus körülmények között, náluk laknak a gyerekek is, lett közös gyerek is náluk. Unokatestvéreim a megszokott posványban voltak, panellakásban, 10 éves autóval, míg az egyikük kiment Amerikába egy nöhöz, házasodtak, vízuma lett és a testvérének is intézett. Most a pálmafák alatt élnek, Mercedest vezetnek és építkezéseken dolgoznak alvállalkozóként. Barátaimnak, ismeröseimnek mindnek bejött a covid, pont olyannal foglalkoztak ami akkor kellett! Mindnek jól ment. Legjobb barátom állandóan a pénz miatt panaszkodott, meg hogy csak nettó 260-at keres, most saját dicsekvése szerint 2-3 millió áll a házhoz havonta! Én tanultam a legtöbbet mind közül, az akkori nettó 600 ezres fizetésemet irigyelték, míg ki nem rúgtak a covid miatt. Itt maradtam a megemelt lakástörlesztövel, alább kellett adni a munkaigényt és 400-at keresek már, de alig jövök ki a kiadások után.

Jogosan idegesít, hogy mindenkinek szerencséje volt? Mert ök maguk is azt mondják, hogy nem tettek semmit, csak magától alakult így minden. Ök csak sodródtak. A sok tanulás után meg örülhetek a mostani állásomnak és számolgathatom az aprót a zsebemben.


2022. okt. 27. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Arra már én is rájöttem hogy az iskola nem az életre tanít csak robotalkalmazottnak.

De életképességet szocializációt rátermettséget kaocsolatteremtő készségeket rálátásokat rafináltságot vagy hogy kiaknázd a lehetőségeket azokat észrevedd vagy dobj össze egy céget, szóval amik az élethez kellenének, azokra semmire nem tanít

2022. okt. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hár az emberek fizetése idővel inkább emelkedik, ha te visszaestél, akkor ott valami gáz van. Magad ügyeivel kéne többet foglalkoznod mások élete helyett.
2022. okt. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, mit lehet erre mondani? Én is szoktam így érezni, pedig 18 éves korom óta tanulók munka mellett.


De közben azt látom hogy mindenkinek segítenek anyagilag a szülei, mindenki örököl a nagyszülőktől/szülőktől, jókor jó helyen van és sokan, akik feleannyit sem tanultak/dolgoztak, már rég elhúztak mellettem anyagilag.

2022. okt. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!