Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek volt igaza szerintetek?...

Kinek volt igaza szerintetek? Bővebben:

Figyelt kérdés

Egy boltban egy 50-60 év körüli pali borzasztó sokat állt az egyik polcnál, ahova én is szerettem volna állni. Elmentem addig, később visszatértem és még mindig ott állt, de akkor már nem is a polcra figyelt hanem a telefonján csinált valamit. Akkor már nem bírtam szó nélkül és megkérdeztem hogy végzett-e már, meresztett szemekkel kérdezte hogy miért; tényleg csak annyit mondtam udvariasan hogy mert szeretnék én is odamenni. Szinte felháborodva mondta hogy de hát miért, nem férek el? Mivel csak pár centi helyet hagyott, mondtam hogy nem.

Na, ennél a pontnál nem hagyta abba, igaz arrébb állt végre de amíg oda tudtam menni nézelődni ő folyamatosan mondta a magáét, de szerintem teljesen logikátlanul, hogy ő nem is ott állt, miért ne állhatna ott, stb... Kérdeztem hogy az miért baj hogy ha valaki udvariasan megkéri hogy álljon arrébb, kértem hogy hagyjon már békén és hogy miért kötekedik, ő ugyanúgy mondta tovább és képes volt azt mondani hogy én kötekedem vele, nekem elég furcsa párbeszéd volt. Erre egy idősebb nőnek is elkezdett rólam beszélni hogy én azt mondtam neki hogy nem férek el, gondoltam jobb ha a néni is hallja mindkét oldalt és annyit mondtam neki hogy csak megkértem az urat hogy álljon arrébb, és most nem hagy békén. Az a hülye ezek után is folytatta, mire azt mondtam neki végül hogy "Szerintem maga őrült": ami ezek után meglepett, hogy a nő erre nekem mondta, hogy én vagyok őrült, és elment onnan: őszintén meglepett, mert egyrészt be szoktam látni ha valamiben tévedek, másrészt nem bírom megérteni hogy miért akkora baj megkérni valakit, hogy álljon egy picit arrébb? Amiatt gondolhatta esetleg hogy próbáltam kiállni magamért és annak a bunkónak minden mondatára válaszoltam?

Én körülbelül feleannyi idős lehetek mint az említett férfi és a nő, lehet esetleg abban is valami olyan hogy a szemtelen fiatalok ne merjenek az ő korosztályuknak visszabeszélni, és aki kiáll magáért azt egyből őrültnek kell titulálni?

Komolyan nem értettem a nő reakcióját, egyébként meg nem is hallhatta a párbeszéd elejét, egyáltalán miért alkot így véleményt a helyzetről és emberekről? Kicsit rosszul esett hogy még én jöttem ki ilyen megítéléssel a helyzetből.


Bocs hogy ilyen hosszú lett, szerintetek kinek lehetett igaza ebben?



2022. okt. 27. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

A nő csak azert állt mellé mert vele egykoru

Ha veled koru lett volna veled az meg melléd álm

2022. okt. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Normális vagy,a foszer egy őrült,a vén szipirtyót meg felrúgtam volna.
2022. okt. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%

Értelmes ember már akkor nem reagált volna, amikor arrébb állt, csak szövegelt még valamit.

Fölöslegesen mentél bele egy veszekedésbe.

2022. okt. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Én őrültnek néznélek ha ezt csinálod.. arrébb ment nem? Akkor meg szard le mit magyaráz
2022. okt. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

#3: Értelmes embernek tartom magam, bár szerintem is meggondolatlanság volt részemről folytatni és lemenni az ő szintjére, csak egyszerűen néha nehezen veszem amikor látszólag hamis "vádakkal" kötnek belém.

2022. okt. 27. 19:58
 6/9 Noren1989 ***** válasza:
26%

Ilyenkor sajnos oda kell vàgni, h:


Papi, arràbb menne végremà?

2022. okt. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Tehát belekötsz egy emberbe, nem hagyod békén és még le is őrültezed. Nyilván tök normális vagy :D
2022. okt. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7: ezt valószínűleg nem hiszed el nekem de valójában teljesen hálás vagyok azért hogy ilyeneket írkáltál, mert most legalább valaki prezentálja is hogy milyen könnyű egy helyzetet, történetet teljesen félreérteni. Köszi a segítséged! 🙂
2022. okt. 27. 21:14
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Neked volt igazaad, sok az ilen gyagyás sajna, akik csal állnak, nem csinálnak semmit, majd nekik áll feljebb, ha rászólnak.
2022. okt. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!