Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen emberek várható hogy...

Az ilyen emberek várható hogy idővel bűnözésből akarnak majd megélni?

Figyelt kérdés

Végzettsége nincs, 8 általánost plusz 1-2 év szakmunkást járt ki, itt-ott dolgozik kisegítőmunkásként.

Aki ennyi végzettséggel rendelkezik, az valószínű hogy idővel bűnözésből fog megélni? Lehet nem nagy bűncselekmények csak alkalmi lopások például. Vagy abszolút butaság, a legtöbb ilyen ember ha megszakad is de becsülettel próbál élni?



2022. okt. 28. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút emberfuggo, de az ilyen azért ritkább. Attól függ, milyen ember úgy általában. De ne ítélj csak emiatt.
2022. okt. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem törvényszerű az állítás.

Attól, hogy nincs egyetemi végzettsége, még lehet rendes ember.

Egyén függő szerintem, ahogy magas pozíciókban is vannak aljas gazemberek.

2022. okt. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már többdiplomás tanárembert is bilincsben, piti dolog miatt...
2022. okt. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez netto marhaság, már bocs. Rengeteg embert ismerek, akik 8 általánossal dolgoznak, mint betanított munkás, vagy árufeltöltő, raktárakban telepeken stb. Vagy sofőrködik, sima B-s jogsival, vagy futár.

Neked kérdező, sajnos a való világról lövésed sincs. Sajnos, egyre több az ilyen butuska, fogalmatlan ember, mint te. Vagy 11-12 éves vagy!

2022. okt. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Lassan a tanult emberek is bűnözni fognak, mert nem lesz más választásuk arra, hogy kifizessék a rezsiszámlákat. Én jól keresek, eddig mindig maradt hó végén, most nullára jövök ki úgy hogy több dologról lemondtam már és gázszámla még nem jött. Ha megjön szerintem az MVM székházát fogom felgyújtani vele, majd a következmények elől menekülve a saját házam magamra.
2022. okt. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem így működik. Ne haragudj meg, de nagyon remélem, hogy csak érdeklődsz, és nem hiszed el, mert ez így nagyon előítéletes amit írtál.
2022. okt. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha olyan környezetbe kerül, akkor lehetséges.
2022. okt. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Aki szegény az biztos bűnöző is ugye? Gratulálok nagyon okos faxi lehetsz
2022. nov. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!